Facebook

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Транспаранти, банери, флаєра, листівки, лайтбокси (світлові вивіски), об'ємні наклейки, установки на дахах будівель, білброди (рекламні щити), штендери, об'ємні букви, оголошення на асфальті - ці всі поняття можна об'єднати під одним терміном - «зовнішня реклама» . Тобто розміщення інформації про товари / послуги безпосередньо на відкритому просторі (зовні). Також сюди іноді включається широкоформатний друк.

Такий вид рекламної діяльності є одним із дієвих способів розповісти місту про своє існування, або нагадати про себе. Цілком нормальним є те, що власники будь процвітаючої компанії роблять все для того, щоб зберегти її гарну репутацію. А ті, хто недавно відкрив свій бізнес, намагаються дати про себе знати, щоб швидше завести клієнтів. Тому оптимальним рішенням може стати зовнішня реклама від компанії Грант в Одесі. Завдяки цьому потенційна аудиторія буде весь час зростати, в принципі, таким чином і рекомендується проводити рекламну кампанію в містах з високою кількістю жителів.

Таким явищем, як яскрава зовнішня реклама вже не здивуєш: на головних дорогах можна часто спостерігати транспаранти, майже на кожній вулиці є хоча б один рекламний щит. Так що, така рекламна кампанія продовжує утримувати свою актуальність. Друге питання: як правильно її розмістити? Важливо правильно акцентувати увагу на чому-небудь в доступній і тямущою формі, щоб представники цільової аудиторії все правильно зрозуміли, що до них хочуть донести. Кожен день повз буде проходити безліч людей, і звертати увагу на об'ємні вивіски. Зовнішня реклама тому і ефективна, що збирає навколо себе велику кількість уваги, тому що впливає за допомогою кольорової гами і гучних, кричущих заголовків на підсвідомість. Увага людини тут фокусується в більшості випадків на зображенні. Але крім цих прийомів, сам потенційний клієнт повинен бути зацікавлений в пропонованих йому товари / послуги. Тому правильно створена зовнішня (зовнішня) реклама з оригінальним дизайнерським оформленням - запорука великої клієнтської бази, а згодом, і подальшого успіху підприємства.

Плюс такої реклами виражений також в тому, що зовнішня реклама - це порівняно недорогий вид рекламної діяльності. Така реклама хороша тим, що її не можна ніяк прибрати зі свого виду зору (як наприклад, рекламу на телебаченні шляхом перемикання), тому повз проходять будуть з будь-якого бачити її в перебігу певного проміжку часу. Деякі з видів зовнішньої реклами мають свої зручностями. Наприклад, якщо справа стосується штендерів, або інших рекламних вивісок, їх можна легко зняти / прибрати. Якщо це листівки або флаєра, вони компактні і легко поміщаються в кишені.

Подвійний ефект виходить, якщо використовувати для демонстрації товарів і послуг кілька видів зовнішньої реклами (наприклад лайтбокси та реклама на асфальті, або білборди та листівки). Використання лише одного засобу, може бути недостатньо. А ось їх поєднання як раз в точку. Ще можна зовнішню рекламу поєднувати з іншими рекламними заходами, з інтернет рекламою, наприклад. Адже чим більше реклами - тим більше цільова аудиторія.

в Облицювання Переглядів: 805 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022