Facebook

Інженерний (науковий) калькулятор

Калькулятор

Інженерні (англ. Scientific, зрідка вживається українська калька «науковий калькулятор»): призначені для наукових та інженерних розрахунків різного ступеня складності. Орієнтовані на науковців, інженерів, студентів технічних спеціальностей і старших школярів.

Працюють з поданням чисел у форматах як з природною, так і з плаваючою комою (у другому випадку порядок зазвичай має два, рідше - три розряди, мантиса - не менше восьми розрядів, так що максимальний діапазон підтримуваних ненульових значень - від 1 · 10-999 до 9,999999999 · 10999 по модулю), багато сучасних конструкції також дозволяють безпосередньо оперувати звичайними дробами, в тому числі виконувати з ними операції, перетворювати звичайні дроби з правильних в неправильні і назад, звичайні дроби в десяткові і назад. Якщо ви бажаєте придбати калькулятор для офиса в Казахстані, зверніться в компанію "ХАТБЕР-Казахстан".

Реалізують алгебраїчну логіку, з пріоритетами операцій і дужками; рідше застосовується зворотна польська запис. Підтримують обчислення елементарних функцій. Звичайний мінімум: квадрат і квадратний корінь, зворотна функція, десяткові і натуральні логарифми і антилогарифмів, прямі і зворотні тригонометричні функції; розвинені моделі реалізують більш широкий набір елементарних функцій, можуть також підтримувати статистичні розрахунки, переклади заходів з однієї системи в іншу, перетворення кутів з системи градус, хвилина, секунда в десяткові частки градуса і назад, логічні функції, роботу в різних системах числення, тригонометричні розрахунки з кутами в градусах, радіанах і градах. Загальна кількість підтримуваних функцій може становити до декількох сотень.

Число додаткових регістрів пам'яті - не менше одного, але може доходити до десятка і більш. Через велику кількість підтримуваних функцій клавіатура інженерних калькуляторів містить клавіші подвійного / потрійного призначення; в деяких моделях на одну кнопку може бути покладено до чотирьох функцій. Найбільш розвинені моделі підтримують не тільки числові, а й символьні обчислення.

в Інструмент Переглядів: 685 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021