Facebook

Як вибрати спецодяг? На що звернути увагу при покупці?

Спецодяг

Спецодяг - це засіб індивідуального захисту людини від шкідливих факторів, присутніх на робочому місці. Плюс вона виступає в якості ідентифікатора тієї чи іншої професії, даючи зрозуміти, що це людина охоронець, мийник автомобілів або поліцейський.

Види спецодягу

Вся спецодяг поділяється на два основних види:

  • для забезпечення необхідного іміджу компанії;
  • для захисту і забезпечення безпечних трудових умов.

Розробка спецодягу виконується з урахуванням потреб, притаманних різним професіям. Наприклад, людям, які працюють в дорожніх службах, не обійтися без спеціальних світловідбивних жилетів. Для комфортної роботи малярів створюються комплекти одягу, мета яких надійно захистити від проникнення в дихальні шляхи і на тіло хімічних речовин (фарба, лак). Якщо вам потрібен костюм робочий чоловічий, можете придбати його в магазині Сван.

Для зварювальників і монтажників підбираються такі комплекти, які не будуть обмежувати їх руху в ході робочої діяльності. Людям, які працюють в охоронній сфері і постійно знаходяться на відкритій місцевості, в обов'язковому порядку забезпечують утеплену куртку і не продуваються штани, також їх одяг може включати в себе тільняшки і костюми з флісу.

Особливості вибору
При підборі спецодягу головне, що потрібно враховувати - спеціалізацію праці. Саме з урахуванням цього моменту виробники надають на огляд людей численна кількість халатів, комбінезонів, брюк, курток.

Ще один момент, який грає важливу роль при виборі робочої екіпіровки - наявність в ній конструктивних елементів і використання спеціальних засобів для просочення (застосовуються для відштовхування бруду, вологи).

При покупці спецодягу особливу увагу слід приділити такого роду характеристиками:

  • тканину і її складові елементи;
  • міцність і акуратність створення швів;
  • присутність конструктивних елементів (представлені у вигляді кишень, зручного крою ліктів);
  • особливості подальшого догляду (якщо одяг дозволено прати тільки в хімчистці, то її невигідно купувати, адже ця послуга змусить викласти грошей в кілька разів більше ніж вартість комплекту);
  • рівень якості і надійності присутньої фурнітури;
  • особливості захисту;
  • температурний режим застосування (вказується не на всій спецодязі).


Застосування поза роботою
Особливість спецодягу полягає в тому, що її можна застосовувати не тільки на роботі. Люди, які захоплюються риболовлею, активними видами відпочинку і полюванням, просто не можуть уявити своє життя без подібної екіпіровки. Правильно підібрані комплекти допоможуть домогтися значних результатів у цих сферах. Наприклад, комбінезони колір хакі дозволяють злитися з навколишнім середовищем і стати непомітними для звіра в період полювання. При наявності дощу і високої вологості можна зупинити свій вибір на плащах і брюках, що не пропускають вологу.

При проведенні рибного лову в зимовий сезон або під час походів у гори широко використовується тілогрійка.

Сьогодні існує велика різноманітність спецодягу, яку можна підібрати залежно від пори року (зимова, літня, демісезонна). Кожен з цих видів екіпіровок володіє власними достоїнствами і недоліками, тому при їх виборі потрібно бути гранично уважними.

Особлива увага повинна приділятися якості, адже від цього фактора залежить не тільки зовнішній вигляд спецодягу, а й тривалість її експлуатації. Праця завжди повинен здійснюватися в комфорті, тоді людина буде відчувати радість від виконаної роботи, а втома буде приємною.

в Обладнання Переглядів: 1352 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022