Facebook

Застосування лазерного рівня

Гарантувати якість виконання будь-якого процесу будівництва без точних вимірювань неможливо.

До речі, якщо ви хочете купить лазерний рівень переходите на сайт dalnomer.com.ua Причому потрібно контроль не тільки розмірів ліній, але і безпомилковість розміщення поверхонь у вертикальній і горизонтальній площинах. Аналогічні вимірювання робляться за допомогою рівнів різної конструкції. Сьогодні спробуємо розібратися в тому, як підібрати будівник площин, самий надійний і точний інструмент з даного ряду.

Різновиди будування площин

Розглядати традиційний будівельний рівень з лазерної приставкою, що дає можливість відкласти на поверхні довшу лінію немає сенсу, необхідно зупинитися на дуже складних пристроях, які також називають лазерний будівник. Сюди входять:

Недвіжимие (статичні) побудовники ліній і площин, які дозволяють отримувати як вертикальні, так і горизонтальні мітки на контрольованих поверхнях. Відображення ліній виконується за рахунок розсіювання випромінювання приладу за допомогою вмонтованих призм. Самі звичайні моделі можуть робити одну лінію (горизонталь або вертикаль в залежності від інсталяційного варіанту), але зараз у продажу можна зустріти тільки набагато покращені пристрої, здатні проектувати мітки на кілька площин одночасно.

Такі рівні дуже часто використовуються саме при проведенні робіт які пов'язані з ремонтом, це пов'язують зі відносно невеликим радіусом дії, який в більшості випадків становить 10-20 метрів (багато моделей можуть успішно діяти до40 метрів) без додаткових приймальних пристроїв.

Крім дальності призьменні рівні відрізняються кутом огляду (проекції відміток), чим він вищий, тим легше працювати з пристроєм. Хороші моделі проектує позначку в сегменті 120-130 градусів.

Точкові будування площин (будівник осі) надають позначку у вигляді індивідуальної точки. Дуже часто використовують для перенесення міток з підлоги на стельову поверхню, можна зустріти моделі, які крім вертикального напрямку можуть проявляти і горизонтальне, вони застосовують для размечіванія перегородок, осей фундаменту і інших подібних цілей.
Комбіновані пристрої надають можливість отримувати мітки у вигляді ліній і вертикальні промені (точки вгорі і внизу).

Такі будування площин вважаються найбільш вдалим рішенням при ремонті і робіт пов'язаних з ремонтом в обмежених обсягах.
До категорії обладнання для професійних робіт для створення проекцій ліній і площин відносять ротаційні построители плоскостей Бош PLL 360 (рівні). Вони дають можливість отримати кругову позначку в найрізноманітніших площинах за рахунок крутиться лазерного випромінювача. Ця апаратура коштує не дешево, завдяки цьому використовується дуже часто тільки в професійних цілях, які пов'язані з необхідністю виконання вимірювань на великій відстані з високою точністю. Такі будування площин якщо є наявність спеціалізованих приймачів дають точні мітки на відстані в 250-400 і більше метрів.

в Інструмент Переглядів: 1028 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022