Facebook

Вбудований пилосос: гарне рішення для приватного будинку

Вбудовані пилососи - це не просто «щось нове», це сама справжня революція в світі прибирання! Чому? Справа в тому, що, яким би зручним, сучасним і дорогим був звичайний пилосос, його конструкція завжди являють собою компроміс між ефективністю прибирання і зручністю використання.

Такий пилосос - надійна, сучасна і легка система пиловидалення по всьому будинку. Призначена така техніка для прибирання приміщень різного призначення - будинки, квартири, котеджі, промислові і громадські будівлі, все це область діяльності пилососа. Для того щоб добре всмоктувати пил і різний дрібне сміття, пилосос повинен володіти потужним мотором, якісним фільтром і великою місткістю для збору сміття. А для того, щоб користуватися ним було зручно, він повинен бути невеликим, легким і маневреним. Цілком очевидно, що перша група параметрів безпосередньо суперечить другій.

Для більших приміщень, можливо, вам більше підійде пылеулавливающий циклон, який ви можете придбати за доступними цінами!

Вбудований пилосос використовує принципово інший підхід до задачі видалення пилу з приміщення, завдяки чому зручність і простота прибирання перестали суперечити її ефективності. Вбудований пилосос - це стаціонарний агрегат, захований десь в підвалі будинку або комірчині, від якого по всьому будинку розходяться спеціальні трубопроводи, що закінчуються непомітними розетками в кожній кімнаті. Таким чином, для того, щоб прибрати в будь-якій кімнаті, на будь-якому поверсі, навіть у найдальшому куточку будинку, не потрібно тягнути туди важкий агрегат - досить просто підключити спеціальний шланг до розетки і можна приступати до прибирання! Правильніше всього встановлювати вбудований пилосос під час будівництва або ремонту житла. Звичайно ж змонтувати техніку можна у вже житловому або відремонтованому приміщенні, для цього краще довірити справу професійним працівникам. Для початку необхідно вибрати місце для агрегату. Це може бути підсобне приміщення, гараж, комора, балкон або туалет. Корпус пилососа витримує як високі, так і низькі температури. Потім вистраевается трубопровід (воздуховод) і встановлюються пневморозетки. Детальніше про використання вбудованого пилососа рекомендуємо читати на сайті продавця.

До переваг вбудованого пилососа можна віднести:

  • - Висока ефективність: пояснюється потужним двигуном;
  • - Кращий результат роботи: при використанні традиційних пилососів частина пилу потрапляє назад у повітря, у випадку ж використання системи центрального пиловидалення така можливість виключена;
  • - Зручність: більше не потрібно тягати за собою важкий пилосос по сходах і поверхах, немає необхідності в частому очищенні мішка для збору пилу;
  • - Безшумність;
  • - Естетичність.
в Все для дому Переглядів: 3140 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023