Facebook

Фанера: як вибрати матеріал

Багато професіоналів і домашніх майстрів дуже люблять працювати з фанерою, і тому є маса причин, наприклад, такий матеріал екологічно чистий, він практичний, він універсальний, він доступний на ринку, він коштує недорого.

Зазирнувши на сайт terrasystem.com.ua, в каталозі якого можна знайти високоякісну фанеру, виробництва провідних і найбільших заводів, можна вибрати, купити і замовити оперативну доставку фанери.

Що таке фанера

Примітно, але такий будівельний матеріал, як фанера буквально кожному з нас відомий з самого раннього дитинства, а все тому, що у багатьох з нас в самому ніжному віці було ліжечко, зроблене з фанери, точніше з березової фанери. Хоча, особисто ваше знайомство з фанерою могло статися трохи пізніше, в дитячому саду, наприклад, де всі меблі, як правило, створена з березової фанери, а то й в садку, то в школі, де ви вбирали знання, сидячи за фанерною партою. Так, фанера є надзвичайно затребуваним матеріалів в меблевому виробництві. Так що ж таке фанера? Фанера представляє собою багатошаровий дерев'яний матеріал, повністю екологічно чистий і безпечний.

Шари фанери, в свою чергу, це ні що інше, як дерев'яний шпон, який, зрозуміло може бути не тільки березовим. Шари шпону склеюються між собою спеціальним природним складів, пресуються, сушаться і профілюються, далі вони можуть ламінуватися, і в цьому випадку виходить ще один дуже популярний у меблевиків і не тільки, вид фанери - ламінована.

Як вибрати фанеру

Сортів фанери не багато в порівнянні з тим кількість порід дерев, що можуть бути використані для виробництва такого матеріалу. Крім сортів, фанера підрозділяється по товщині і кількості шарів шпону, а також має вона поділ на марки. Вивчення існуючої сьогодні номенклатури в якій проводиться фанера, вибрати такий матеріал не складе ніяких труднощів. Однак, при бажанні, точніше не бажанні вивчати номенклатуру, можна звернутися за допомогою до досвідчених і кваліфікованих фахівців н сайті terrasystem.com.ua; і, в режимі онлайн, отримати вичерпні рекомендації.

в Будівельні матеріали Переглядів: 976 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022