Facebook

Як правильно вибрати шафу-купе легко і швидко?

Серед найпопулярніших предметів меблювання, що встановлюються в житлових будинках і квартирах, особливе місце займає шафа-купе. Відмінними рисами розглянутих конструкцій є: багатофункціональність, практичність, компактність і естетичність. Вони гармонійно вписуються в інтер'єри, допомагають правильно організувати простір, стають прикрасами житлових приміщень.

Асортимент гостинных шкафов, представлених на нашому ринку, дуже широкий. Вони пропонуються покупцям в готовому вигляді і виготовляються під замовлення. Зробивши правильний вибір, він прослужить вам довгі роки.

Корисні поради щодо вибору шафи-купе

Перш ніж замовити шафу-купе для своєї квартири або приватного будинку, продумайте наступні моменти:

Її місце розташування. Для спалень, віталень, дитячих, прихожих і коридорів підходять різні моделі.

Розміри і особливості конфігурації. Шафи-купе бувають радіусні, ​​корпусні і вбудовані, від чого залежить їх пристрій, експлуатаційні характеристики, вартість. Заздалегідь вирішите, конструкції якого типу ви віддасте перевагу.

Матеріали виготовлення. Розсувні системи, що знаходять застосування в сучасних шафах-купе, виконуються зі сталі або алюмінію. Також різні матеріали можуть застосовуватися для виробництва корпусів меблів, дверей і т.д.

Внутрішнє наповнення. Від нього залежать функціональність і місткість.

Зовнішній вигляд. Предмет меблювання повинен гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення, в якому він встановлюється. Також важливо, щоб шафа виглядав стильно, респектабельно і подобався вам.

Вибираючи шафу-купе, орієнтуйтеся на рекомендації експертів, і ви не пошкодуєте про прийняте рішення.

Каркас шафи-купе може бути виконаний з масиву дерева, ДСП, МДФ, ротанга і т.д. При цьому для оформлення дверей використовуються: бамбук, пластик, дзеркала, непрозорі скла. Рішення про те, яким матеріалами ви віддасте перевагу, необхідно приймати в залежності від своїх уподобань і фінансових можливостей.

в Меблі Переглядів: 1096 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022