Facebook

Зарубіжна нерухомість

Зарубіжна європейська нерухомість завжди має попит. Тому що в Європі є високий рівень життя, багаті культурні традиції і безліч неординарних стилів. У Європі має місце розмаїтість нерухомості - це квартири - студії, апартаменти, котеджі, вілли і багато іншого.

Багато хто віддає перевагу в купівлі нерухомості в такій країні, як Туреччина. Ця країна має багато переваг. На сьогодні в Туреччині прийнято закон про продаж нерухомості іноземцям, після якого, потік покупців подвоївся. Туреччина - це, країна одна з найбільших, в яку приїжджають численні туристи. Туристів приваблює теплий клімат, чарівні і милі пляжі, гостинні готелі, мальовничі ландшафти, багата історична культура, проста візова система, а найпривабливіше - це, проста процедура оформлення нерухомості, що купується.

Але, не тільки наші співвітчизники охочі на нерухомість в Туреччині її охоче купують і греки, і норвежці. Покупці є з різних країн, і тому віддають перевагу, різних куточках турецької дивні. Популярна серед покупців нерухомість в Стамбулі, де найвищі ціни в місті багатих європейців - Бодрумі. Квартири і будинки в Туреччині відрізняються своєю красою і практичністю, вони дуже добре вписуються в місцевий ландшафт і архітектуру місцевості. Великим попитом користуються квартири в Анталії, де житлові комплекси оснащені всім необхідним. Там в одному місці, можна знайти і магазини, і медичні пункти, і кінотеатри, і стоянки і розважальні комплекси. Любителям спокійного відпочинку і природи, Туреччина пропонує відпочинок на березі моря, де знаходиться великий вибір красивих вил і будинків. Вони мають сучасну побутову техніку, різні приміщення з багатьма кімнатами.

Любителів морського спорту і відпочинку, порадують будинку біля Середземного, Егейського і Мармурового моря.

Також попитом користується нерухомість на Кіпрі. Нерухомість там купують Росіяни, Українці, великобританці, Германці, а також Швейцарці. Вкладені кошти в нерухомість на Кіпрі повернуться з сто відсотковою гарантією. Ціни на нерухомість в цій країні зростає з кожним днем ​​тому, що влада бачать, який великий попит вона має. Хоча, ще на сьогодні ціни на кіпрські квартири трохи нижче, ніж у інших країнах Європи. Придбати нерухомість на Кіпрі досить просто і зробити це, можна за короткий час. Уряд дивні до іноземних жителям ставиться, як до корінних жителів країни. На Кіпрі з полюванням продають квартири за іпотечними кредитами тому, що основне джерело доходів на Кіпрі - це, кредит.

в Все для дому Переглядів: 2246 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 19 січня 2019