Facebook

Підлогове покриття - паркет

Паркет по праву можна назвати одним з найулюбленіших видів дерев'яних підлогових покриттів. Його незгасна популярність пояснюється тим, що будь-який варіант цієї підлоги зроблений повністю з натурального дерева. Переваги дерева як оздоблювального матеріалу складно перебільшити - воно екологічно, безпечно, прекрасно зберігає тепло, не створює шуму при ходьбі і володіє унікальними декоративними характеристиками.

Для виготовлення паркету найчастіше застосовують такі сорти деревини, як клен, ясен, дуб, горіх, бук і вишня.

Паркет як підлогове покриття поділяється на кілька різних видів. Паркетна дошка - це вид покриття, що складається з декількох (від 2-х і більше) пластин натурального дерева, проклеєних між собою. Верхній шар при цьому найчастіше роблять з більш дорогих видів деревини (бук, наприклад, або дуб), а нижні шари - з більш бюджетних варіантів.

Також ви можете ламинат купить киев за цілком доступними цінами, якщо це покриття вам подобається більше за паркет.

Паркетна дошка зазвичай продається вже з фінішним покриттям, обробленої спеціальним верхнім складом (маслом або лаком), тобто повністю готової до укладання. Паркетна дошка має всі переваги натурального паркету плюс зручність і простота укладання, і цілком порівнянна з масивною дошкою або штучним паркетом.

Масивний паркет являє собою суцільні цільні планки з дерева. Такі планки по краях мають гребені і пази для скріплення між собою. Придбати масивну паркетну дошку можна як вже з готовим верхнім покриттям, так і необроблену. У будь-якому випадку на натуральну деревину рекомендується наносити фініш - лак, морилку або масло.

І, нарешті, штучний паркет являє собою найпрестижніший і дорогий матеріал з натурального дерева. Багатство забарвлень дозволяє викласти з штучного паркету практично будь-який малюнок. Художній паркет в колишні часи був невід'ємною частиною багатого будинку, демонстрував вишуканий смак і заможність господарів. Для художнього паркету підходять виключно високоміцні, цінні сорти, переважно екзотичних, південних порід деревини.

в Облицювання Переглядів: 2436 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019