Facebook

Види покрівель для дахів

При покритті даху будинку важливу роль відіграє дахове покриття. Від покриття буде залежати якість вашої даху.

1. Хвилясті азбестоцементні листи. Цей матеріал самий довговічний і надійний з усіх інших. Цей вид покрівлі не вимагає додаткового догляду. Ще один плюс даної покрівлі її недорога ціна в порівнянні з іншими видами покрівлі.

 

2. Покрівельна сталь. Таку схожу покрівлю дуже добре пристосовувати при проектуванні покриття складних дахів, де широке використання інших покрівельних виробів аж ніяк не може забезпечити задовільну водозащиту.

3. Черепиця. Для будинків з невеликою кількістю поверхів - це кращий вибір покрівельного покриття. Черепиця прослужить досить довго, красива, не потребує догляду.

4. Рулонний покрівля. Частіше використовується для господарських приміщень якщо дах має невеликий ухил.

5. Профільні листи з дюралюмінію великого розміру. Даний матеріал по функціоналу і декору випереджає азбестоцементні листи. І ціна говорить сама за себе.

Твердий характер м'якої покрівлі

Сучасна м'яка покрівля формується з невеликих елементів - гнучкої черепиці. Цей надзвичайно зручний в монтажі та експлуатації матеріал дуже популярний в будівництві. Його основу складає стекловолоконная «тканина», просочена бітумним складом. Лицьова поверхня черепиці покривається гранулами натурального або штучного каменю, що підвищує її характеристики і естетичну привабливість.

Якщо говорити про переваги м'якої покрівлі, то не можна не відзначити її доступну вартість. Ціна гнучкої черепиці виглядає привабливо навіть на тлі недорогий металочерепиці. Крім того, цей матеріал володіє відносно невеликою масою, що полегшує транспортування та монтажні роботи. Укладання елементів покрівлі проста і виконується в короткі терміни. Готове покриття добре поглинає звуки, в тому числі від дощу, не гниє і повністю відштовхує вологу. Покрівля виходить привабливою, довговічною (порядку 50 років і більше) і безпечною. Асортимент представленої на ринку гнучкої черепиці володіє практично необмеженим колірним різноманітністю. Її можна використовувати в умовах самого суворого клімату на всій території України, і легко покривати дахи будинків різноманітної архітектури.

Серед обмежень гнучкої черепиці варто відзначити неможливість її використання на дахах з ухилом менше 12 °.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2096 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019