Facebook

Твердопаливний котел для опалення приватного будинку

Твердопаливний котел

Твердопаливні котли можуть працювати на різних видах палива - дровах, пеллетах (спеціальних гранулах), вугіллі або торфі або використовувати для отримання тепла відразу кілька видів палива. Твердопаливні котли можна умовно розділити на дві групи - класичні твердопаливні котли і котли тривалого горіння.

Звичайні твердопаливні котли відрізняються невисокою вартістю, однак вимагають постійного підкладання палива в камеру згоряння, змушуючи мешканців ставати «кочегарами» свого будинку.

В піролізних котлах і котлах тривалого горіння процес згоряння відбувається значно повільніше і більше нагадує тління, а газ, який виділяється при згорянні, служить додатковим джерелом палива і згорає в окремій камері котла. Такі котли дорожче, але вони більш економічно витрачають ресурси, спалюючи паливо до дрібної золи і відрізняються більш тривалим часом, протягом якого котлу не потрібна закладка палива (як правило, до одних або двох діб).
Твердопаливні котли представляють собою досить великі агрегати, призначені для підлогового монтажу в приміщеннях, які відповідають чинним нормам пожежної безпеки. Також всі використовувані для монтажу котла матеріали повинні бути вогнетривкими. Для вибору твердопаливного котла рекомендую завітати в магазин Center Water & Heaters.

Твердопаливний котел в системі опалення з водяним контуром
У класичній системі опалення з водяним контуром нагрівання приміщень відбувається за допомогою рідини, яка за рахунок роботи насосів циркулює по трубах, проходячи через радіатори або тепла підлога, і віддаючи через них своє тепло. У такій системі твердопаливний котел служить для нагріву цієї рідини. У ролі рідини теплоносія може виступати як звичайна вода, так і рідина (в приватних будинках сезонного або непостійного проживання, на дачах).

Для організації системи опалення на базі твердопаливного котла необхідна буде установка обв'язки котла, насосів, прокладка труб опалення, монтаж радіаторів або укладання теплої підлоги, для організації гарячого водопостачання - бойлер (при виборі одноконтурного котла), труби для водопостачання та водовідведення. Все це Ви можете замовити в нашій компанії як окремо (наприклад, котел + монтаж), так і у вигляді комплексних робіт з опалення та водопостачання будинку.
Твердопаливні котли можуть бути як одноконтурні, так і двоконтурні.

Двоконтурні твердопаливні котли одночасно виробляють і нагрів теплоносія для системи опалення та забезпечують приватний будинок гарячою водою. Однак тієї кількості гарячої води, яке може підготувати двоконтурний котел, як правило, буває недостатньо на сім'ю з двох і більше що проживають в будинку людей.

Одноконтурний твердопаливний котел відповідає тільки за опалення будинку, але при підключенні до нього додаткового бойлера непрямого нагріву дозволяє стабільно забезпечувати будинок гарячою водою, обмежуючись в її обсязі тільки ємністю самого бойлера.

в Обладнання Переглядів: 2942 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023