Facebook

Якими мають бути елітні вхідні двері

Елітні товари це в більшості випадків товари найкращі за більшістю показників. Якість, зовнішній вигляд, надійність, термін служби - все це у виробах елітного рівня повинно бути на висоті.

Ну а що відрізняє двері елітні від звичайних дверей високої якості та гарного дизайну? Тут слід розуміти, що елітність дверей поняття своєрідне. Та й самі двері бувають дуже різні. Власне, навіть вхідні двері для квартири і офісу або іншої установи будуть істотно відрізнятися.

Давайте поміркуємо, якими мають бути елітні вхідні двері, в чому їх відмінності і чим таким вони повинні відрізнятися від дверей звичайних.

Отже, якщо у нас є офіс, представництво, філія банку або інша юридична особа, що потребує установці елітних дверей, то на перший план тут виходить зовнішній вигляд. Тому в подібних випадках будуть доречні двері, створені із застосуванням цінних порід дерева, позолоти та інших матеріалів здатних підкреслити елітність. Це твори мистецтва, які майже завжди створюються за індивідуальним проектом з урахуванням всіх вимог замовника і специфіки приміщення, яке цими дверима буде оснащуватися. Адже і про безпеку, яку повинні забезпечувати подібні двері, забувати не слід. А тому вхідна зона для солідної організації це складна система, яка може містити різноманітні сканери, камери, системи ідентифікації та блокування. Але зовні при правильному підході нічого цього ви, звичайно ж, не побачите. Власне так і повинно бути. Ніхто свої системи безпеки, принаймні, велику їх частину, на загальний огляд не виставляє.

У загальному і цілому, елітні двері для офісних і тому подібних приміщень - це елегантність, шляхетність матеріалів, індивідуальний підхід у поєднанні з безпекою, можливістю контролю та іншими перевагами, які надають різноманітні електронні системи. Хороші приклади виготовлених на замовлення елітних дверей ви можете побачити на сайті Дверьнов . Там же можна почитати про індивідуальні особливості вже створених компанією вхідних зон, це дозволить зрозуміти основні концепції, вимоги та можливі варіанти реалізації подібних проектів у майбутньому. А сайт цей як приклад обраний, оскільки компанія «Дверьнов» це дійсно лідер у створенні елітних вхідних зон для солідних офісів і установ. Далі ж ми постараємося проаналізувати інший різновид елітних дверей - двері, які встановлюються в елітних будинках і квартирах.

Тут зростають вимоги до безпеки, яку повинна забезпечити такі двері, а також до її звукозахисних і термоізоляційних властивостях. Саме тому такі двері хоча і можуть відбуватися зовні дорогим деревом, як правило, по суті своїй вони залишаються сталевими конструкціями, усунути зі свого шляху які повинно бути дуже і дуже непросто. Відсоток серійних зразків у сфері елітних вхідних дверей для житлового фонду значно вище, а вимоги до оригінальності для подібної продукції в цілому нижче, ніж до бізнес-продукції для юросіб. Що ж стосується зростання значущості безпеки, яку можуть забезпечити ті чи інші двері, то тут все більш-менш просто. Якщо офіси, а особливо офіси солідні добре охороняються, то з будинками і квартирами все не так райдужно. І до приїзду тривожної групи, якщо вона взагалі приїде, двері повинна протриматися. Тому й сталеві конструкції, тому й складні замки з ділянками металу, який не піддається свердлінню та іншим ворожим впливам. Тому й запірні механізми, в яких стрижні йдуть у стіни та підлога, забезпечуючи стійкість дверного полотна навіть при сильних ударах. Приховані петлі, а також ряд інших систем і пристосувань повинні зупинити зловмисників або хоча б істотно їх затримати. Вічко тут замінюється відеокамерою, встановленою не в двері, а десь поблизу, де вона не настільки помітна і очікуваною.

Але при всьому цьому забувати про захист від холоду і шуму також не слід. Тому утеплювач між листами стали або ж на броньовий плиті, а також ущільнювач по периметру - все це повинно забезпечувати високий рівень ізоляції будинку або квартири від зовнішнього світу. Також слід розуміти, що подібні конструкції легкими бути не можуть, а тому в них застосовуються спеціальні петлі з кульками, які забезпечують більш плавне ковзання, щоб відкривати і закривати двері було комфортно і просто.

Слід подбати і про те, щоб у таких потужних і захищених дверей була б можливість аварійного відкриття. Життя є життя і від різноманітних ексцесів не застрахований ніхто. А тому, якщо кожен раз, коли двері закрили, а ключ залишився в будинку, її доведеться розкривати радикальними методами, господарям це навряд чи сподобається. З іншого ж боку, спосіб аварійного відкриття дверей не повинен бути відомий зловмисникам, нехай і чисто теоретично.

Як бачите, елітні двері хоч для офісу, хоч для будинку або квартири - товар досить непростий і багато в чому штучний. А тому подібні двері частіше все-таки виготовляються під замовлення, продуманий і прорахований як замовником, так і фахівцями. Само собою, ставитися до розробки проекту таких дверей, як і до їх установки, слід дуже уважно. Не поспішайте, краще все зважити зайвий раз, ніж потім про щось жаліти. Двері-то ви не на рік і не на два встановлюєте. Ну і зовнішність у таких дверей повинна бути на висоті. Ви ж розумієте, що перше, що зустрічає людину у вашому офісі або будинку - це саме двері.

в Вікна і двері Переглядів: 2403 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019