Facebook

Як вибрати мийку з граніту

При виборі мийки на кухню нас турбує дві речі: міцність виробу і гармонує з навколишньою обстановкою дизайн. Гранітна мийка в такому випадку видається найбільш вдалим рішенням — натуральний камінь є надійним довговічним матеріалом, а його нейтральний дизайн вдало компонується з будь-яким із стилів в інтер'єрі.

 

Переваги мийки з граніту

Сучасні технології обробки граніту дозволяють виготовляти кухонні мийки з цього матеріалу у будь-якому розмірі і формі. При цьому, сам виріб залишається монолітним, не втрачаючи своєї міцності і естетичних якостей.

Мойка гранитная купить яку можна на сайті franke.lviv.ua, може бути забарвлена в будь-який колір завдяки спеціальним просоченням і лакам. Однак, найчастіше, вона має натуральну забарвлення граніту, з якого її виготовили.

Гранітні кухонні мийки мають підвищену стійкість до різного роду механічних дій (ударів і подряпин) а також стійкі до впливу будь-яких кислотовмісних речовин.

Ще один істотний плюс кухонные мойки з граніту, що особливо важливо для кухні, полягає в її високої жароміцності. На неї можна без побоювання ставити гарячий посуд.

Чистити виріб з цього матеріалу зовсім не складно — бруд і жир на ній практично не накопичуються. І останній, але не менш важливий нюанс — граніт є екологічно чистим матеріалом. В умовах превалювання пластикових виробів і меблів на сучасній кухні цей факт повинен особливо радувати господиню.

Поради щодо вибору мийки з граніту

В якості матеріалу для миття підходить будь гранітний камінь, залежно від ваших переваг і стилю приміщення.

Форма виробу може цілком залежати від вашого бажання: кругла, квадратна, прямокутна, овальна, кутова. Однак потрібно враховувати, що миття не повинна виділятися з загальної стилістичної композиції приміщення. Якщо дизайн кухні виконаний в одному з сучасних стилів, типу хай-тек, де переважають прямолінійні або кутасті форми, її форма повинна бути аналогічною.

Інтер'єр в класичному та модерновому стилі дозволяє використовувати гранітні мийки овальної або круглої форми. Так само не варто забувати про колірної гармонії мийки з іншими функціональними складовими кухні — меблями і сантехнікою.

Стандартні розміри гранітної мийки — від 50 до 80 см. Якщо ви заздалегідь плануєте інтер'єр кухні, краще підігнати розміри стільниці під стандартний розмір мийки. Це позбавить вас необхідності робити мийку під замовлення.

в Сантехніка Переглядів: 3412 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022