Facebook

Яку піч вибрати для бані

Будівництво та облаштування лазні - ціле мистецтво. Так склалося, що для лазні недостатньо тільки задумати грамотну конструкцію, вибрати відповідні матеріали, потрібно ще подбати про вибір печі. Вибір печі для установки в лазню - дуже відповідальний захід. З вибором пов'язано безліч моментів, які необхідно враховувати, щоб не тільки убезпечити від пожежі, а й забезпечити найбільш комфортні умови перебування в ній: м'якість вихідного тепла, концентрація пари і темп нагріву парилки і прилеглих приміщень.

В цілому, можна виділити певні параметри для найбільш вдалого вибору банної печі - найбільш важливі з них - достатня потужність нагріву і присутність можливості для регулювання цієї потужності. Потужність достатня для хорошої печі формується виходячи з сезонних чинників і розмірів парилки, а також необхідності прогріву сусідніх приміщень. Прогрів самої парилки до 47-53 градусів, а також суміжних кімнат повинен проводитися протягом половини години, в зимовий час трохи довше. Більше того, варто брати до уваги, з якого матеріалу і за якою технологією виконана баня.

Розглянемо приклад розрахунку необхідної потужності печі: витрати палива для нагрівання сукупної площі в 18 кв.м., включаючи стіни, стелі та підлога, становить 3.5 кВт. З урахуванням того, що піч потребує первісному нагріванні самої себе: каменів, бака з водою, то витрати також варто збільшити ще в 3 рази - витрата складе вже 10.5 кВт. І тут же потрібно брати в розрахунок, з якого матеріалу виконано приміщення, в даному випадку розрахунок наведений для парної кімнати, оббитих вагонкою. Наприклад, якщо лазня побудована з голого зрубу, то потенційні витрати виростуть щодо розрахованих раніше для тієї ж площі на 1,5, що в результаті буде вимагати 15,25 кВт. На перехід тепла до сусідять приміщень буде витрачено додаткову кількість палива, в середньому отримане значення необхідно помножити ще на 2: 15,25 х2 = 30,50. Однак, якщо поспішати не доводиться, то потужність можна зменшити, тоді на прогрів піде меншу кількість палива.

Ознайомитися c широким асортиментом печей для лазні можна в авторитетного магазину pechi-ekb.ru . На поточний момент можна виділити пару найбільш якісних для установки в баню виду печей: із серії «Ламель» та серії «Парові печі». Вони відрізняються високим відповідністю необхідним критеріям для банної печі.

Печі із серії «Ламель» виконані в облицюванні з натурального каменю, внутрішній механізм використовує технологію компенсації паливних витрат: повністю спалюючи димові гази, збільшується загальна ккд використання палива, що в підсумку скорочує витрати на дрова. Додатково, піч використовує технологію повноцінного розподілу тепла «Vortex».

Серія «Парові печі» відрізняється якісним виконанням вже зарекомендували себе технологій, перевага цієї серії в відносно невисокій ціні в поєднанні з довговічністю і м'яким, розслаблюючим димом, що забезпечує комфортне перебування в лазні.

в Обладнання Переглядів: 2680 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 26 січня 2021