Facebook

Який котел опалення вибрати для котеджу?

Задумуючи будівництво заміського будинку, господар насамперед визначається з тим, з якого матеріалу він буде. Вибір найчастіше продиктований кліматичними умовами та особистими уподобаннями майбутнього власника нерухомості.

Але незалежно від матеріалу стін, будинок повинен опалюватися, і тоді встає другий, не менш важливе питання з вибором системи опалення.

Перший критерій, з якого потрібно виходити, обираючи обладнання для опалення, це доступний вид палива. Сьогодні на ринку пропонуються котли опалення, декількох типів, а саме:

  • - Газові,
  • - Електричні,
  • - Твердопаливні,
  • - Рідкопаливні,
  • - Комбіновані.

Газові котли набули найбільшого поширення через відносно невисокій вартості палива і зручності експлуатації, так як немає необхідності стежити за тим, щоб паливо в котлі не закінчилося.

Другими за популярністю слід визнати електричні опалювальні котли, що пояснюється простотою їх монтажу і безпекою експлуатації.

Твердопаливні (вугілля, дрова або пеллети, по всем вопросам, вам поможет «TgK») і рідкопаливні (дизельне паливо) котли найбільш часто застосовуються при відсутності можливості підключення до магістрального газопроводу і лінії електропередач. Найбільшою незручністю є необхідність відслідковувати наявності палива в зоні горіння, до того ж їх можна надовго залишати без нагляду.

Комбіновані котли для роботи можуть використовувати як газоподібне, так і рідке паливо, проте така універсальність призводить до зниження продуктивності і надійності як окремих вузлів, так і всього котла в цілому.

Крім видів палива, котли підрозділяються на настінні і підлогові. Моделі з кріпленням на стіні виготовлені зі сталі і призначені для невеликих котеджів, а підлогові моделі можуть бути також виконані з чавуну і розраховані на більш високу продуктивність.

Вибір котла опалювання це серйозне і відповідальне рішення, і зробити його треба зваживши всі «за» і «проти».

в Інженерні системи Переглядів: 2396 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020