Facebook

Як вибрати меблі для кухні?

Вибір кухонних меблів - відповідальне питання. Це приміщення служить не тільки для приготування їжі. Вона служить місцем, де сім'я і близькі люди збираються за вечерею або проводять вечорами довгі бесіди за чашкою кави. Тому кухня повинна бути затишною і комфортною.

Як нічого не упустити і врахувати всі нюанси?

Кухня - це приміщення, де все постійно вариться, смажиться, париться. Випари і жир осідають на стінах, побутової техніки, меблів. Також запахи розносяться по всій квартирі. Тому, перш ніж приступити до вибору гарнітура, потрібно вирішити питання з вентиляцією.

Також вирішите, якщо ви маєте намір провести в приміщенні ремонт, купуйте нові меблі на https://meb-dvor.com.ua/kyhni/ після його закінчення. Продумайте, скільки місця необхідно для зберігання продуктових запасів, посуду. Де буде розміщуватися побутова техніка, як функціонально розставити меблі, щоб не захаращувати весь простір. На невеликій площі раціонально використовувати розкладний стіл.

Визначтеся з габаритами майбутнього гарнітура і виберіть матеріал, з якого він повинен бути зроблений. Важливим питання залишається колір меблів. Він повинен гармонійно вписатися і не викликати роздратування.

При виборі кухонного гарнітура велике значення має матеріал фасаду і корпусу конструкції. До самим бюджетним відносяться МДФ і ДСП, але першим варіантом віддається більша перевага. Він покривається пластиком, емаллю або шпоною. Це недорогий матеріал, за структурою схожий на натуральну деревину. Завдана просочення забезпечує МДФ вологостійкість і опірність до розвитку грибка.

Ефективно виглядає глянсовий фасад, але він вимагає щоденного догляду. Тому багато хто віддає перевагу матовому покриттю. Він більш практичний в побуті, не залишає слідів пальців при дотику. При доставці меблів перевірте повну комплектацію і стан деталей. Після підписання накладної про отримання товару довести наявність шлюбу або недолік буде неможливо.

Стільницю вибирайте товщиною до 10 см. Штучний камінь буде найбільш практичним матеріалом. Він не такий довговічний, але легше і економніше натуральних аналогів. Штучний камінь імітує будь-яку породу і створює гладку поверхню будь-якої форми без стиків.

в Меблі Переглядів: 956 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023