Facebook

Переваги терасної дошки

Терасну дошку по праву вважають підсумком співпраці людини і самої природи. Природа презентувала для її створення натуральний матеріал у вигляді деревини, а інженерна думка дозволила створити новий вид матеріалу, що складається з полімеру і деревної стружки.

Деревно-полімерний композит, іменований також «рідким деревом», звичайно використовується у виробництві терасної дошки, яка також відома як декінг або палубна дошка. Відходи, що залишаються в результаті виробництва виробів з древа або внаслідок утилізації дерев'яних будівель або виробів, що відслужили свій термін, просто піддаються переробці, в процесі якої вони трансформуються в в'язку масу у вигляді деревинно-полімерного композиту (ДПК), що використовується для виробництва декинга.

Даний вид матеріалу на деревній основі не боїться води і сонця, здатний добре переносити температурні перепади і коливання вологості. З метою захисту цього матеріалу від руйнування шкідливими комахами його просочують і покривають особливими захисними складами. Ці склади забезпечують не тільки певний шар захисту, але й надають терасної дошці (декінг) більше насиченості малюнка природної деревини. Збірка цих матеріалів не викликає особливих складнощів. Хоча, перед тим як звернутися до робіт подібного роду, терасну дошку необхідно витримати в місці її використання деяка кількість днів. За цей період часу вона пройде необхідну їй «акліматизацію».

Собівартість матеріалу з деревинно-полімерного композиту не надто висока. Тому і в продаж терасна дошка з «рідкого дерева» надходить за вартістю, доступною для середнього клієнта. З терасної дошки виконують настили для лоджій, формують доріжки дачних ділянок, роблять авто парковки, різні майданчики. Терасна або палубна дошка модрина, крім того підходить для обробки саун, лазень, будівництва огорож навколо басейнів та ін. Вона особливо хороша для споруди різних споруд під відкритим небом. Яке б місце не довелося б коректувати за допомогою терасної дошки, воно, безсумнівно, буде оригінальним і комфортабельним.

Володіючи неслизькою поверхнею, терасна дошка прекрасно підходить для пристрою доріжок біля басейнів і по всій місцевості дачної ділянки. Даний матеріал вибирають завдяки його відмінному зовнішньому вигляду і фактурою природної деревини. Тому він відмінно вписується в природний ландшафт будь-якої ділянки. Терасну дошку виготовляють з досить міцних порід дерева, таких як кедр, дуб, модрина, тик, секвойя і т.д. Хоча кращими якостями володіють дошки, для виробництва яких була застосована сибірська модрина.

Деревина використовується в будівництві з давніх часів. Вона нерідко застосовується для споруди різних конструкцій і зараз. Приголомшливий зовнішній вигляд, теплота природного матеріалу і екологічність - ось властивості, що визначають популярність деревини. Але вироби з неї часто розсихаються або розбухають від високої вологості. Також, вони нерідко піддаються атакам комах і згнивають. Одержуваний за рахунок впровадження способу гарячого пресування деревно-полімерний композит позбавлений цих недоліків. Терасна дошка вже здобула популярність чудового матеріалу для виробництва всіляких збірних споруджень. Покупці розцінили плюси деревинно-полімерного композиту, що володіє чудовими технічними властивостями. До них можна віднести міцність, зносостійкість, стабільність форми при фізичних впливах, стійкість до руйнування і атмосферних факторів. На поверхні терасної дошки не утворюються тріщини, відколи, не стирчать сучки, цей матеріал практично постійно зберігає незмінними розміри, він екологічний (не містить формальдегідів), не уражується грибком, мікробами або комахами, володіє охайним зовнішнім виглядом, не потребує особливого догляду. Завдяки всім перерахованим плюсів терасна дошка стає рік від року все більше затребуваною, а клієнти знаходять з нею масу потрібних, екологічно бездоганних, міцних і довговічних виробів.

в Все для дому Переглядів: 3249 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022