Facebook

Як вибрати посуд для нового будинку

Побудувати будинок - це половина справи. А ось облаштувати його, наповнивши його теплом, затишком, всілякими приємними штучками це вже справжнє мистецтво. Всі речі можна розділити на корисні, несли у собі функціональний сенс, і відносно даремні з господарської точки зору - вони служать скоріше прикрасою інтер'єру або стають предметом гордості господарів. Для жінок на першому місці завжди буде стояти посуд, яка може бути розділена по групах: звичайна (для щоденного використання) і оригінальна (для урочистих заходів).

Чаювання з гостями

Коли навіть на саме скромне новосілля приходять гості, господарі завжди намагаються організувати хоча б солодкий стіл. Чай, кава і кондитерські вироби, як домашнього виробництва, так і готові - ось той мінімальний набір, який господиня виставляє на стіл. А подавати його найкраще в оригінальній посуді.

Не варто також забувати, що на этой странице http://507607.com/g5164790-moyuschee-dlya-posudy можна знайти чудові миючі засоби для посуди, які вам точно знадобляться.

Чайні сервізи з порцеляни, кавник з фаянсу або просто оригінально оформлений столовий сервіз - все це буде виглядати вишукано і запам'ятається гостям надовго. А якщо вже піч домашній пиріг, заздалегідь необхідно подбати про те, щоб у будинку була хороша сковорода або жароміцний форма для випікання.

Коктейльна вечірка

Якщо в новий будинок в'їжджають молодята, вони зовсім не схильні ганяти чаї зі своїми незліченними літніми родичами. Куди краще буде влаштувати молодіжну коктейльну вечірку, не побоюючись лайки сусідів зверху або їх претензій з приводу дуже гучної музики.

Для такого торжества найкраще купити посуд оптом, не побоюючись, що надто веселі гості розіб'ють пару-трійку келихів з улюбленого набору. Зазвичай для коктейлів потрібно шейкер і френч-прес, безліч чарочок, невеликих тарілочок, кілька великих блюд (для закусок), а також всілякі келихи і склянки - для алкоголю і безалкогольних напоїв.

в Все для дому Переглядів: 2374 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020