Facebook

Яку рушникосушку краще вибрати?

 
 
Даний пристрій призначений не тільки для сушіння рушників і взуття, додатково він допомагає зменшити вологість в приміщенні і нагріти повітря. При виборі рушникосушки необхідно в першу чергу враховувати місце монтажу, теплоносій, матеріал виготовлення і габаритні розміри виробу
.
 
У статті детально розберемо, яку рушникосушку в магазині Bavex краще вибрати.
 
Основні критерії вибору:
 
  1. Місце встановлення. Виробники випускають моделі, які можна встановлювати не тільки у ванних кімнатах, але і в кухнях, прихожих, підсобках і коридорах. Жителям квартир при виборі для установки житлової кімнати або коридору проблематично організувати підключення до гарячого водопостачання. У приватних будинках інша справа: двоконтурні котли опалення дозволяють проводити підключення додаткового обладнання різними способами.
  2. Тип теплоносія: водяний чи електричний. Водяні рушникосушки поширені більше. Їх за замовчуванням встановлюють при будівництві багатоповерхових будинків. Їх явний недолік - не працюють влітку при відключенні опалення. Електричні рушникосушки ви маєте право монтувати в будь-якій кімнаті. На рівні законодавства немає ніяких заборон, дозволів інстанцій не потрібно. Електроприлад буде працювати автономно від системи опалення і влітку, і взимку.
  3. Сумісність з водопроводом. Часто моделі європейського виробництва відрізняються діаметром труб, але ця інформація вказується в технічних характеристиках. Проблема невідповідності діаметрів легко вирішується спеціальними адаптерами.
  4. Тиск. Імпортні моделі, вироблені спеціально на експорт в РФ, як правило розраховані на 6 Атм. Тиск на перших поверхах багатоповерхівок досягає 7,5 Атм, в приватних будинках показник - близько 2-3 Атм. При підборі моделі необхідно закладати невеликий запас на гідравлічні удари і перепади тиску.
  5. Матеріал рушникосушки: сталь, мідь, латунь. Якщо ви думаєте, яку рушникосушку краще вибрати для квартири, то латунні можете навіть не розглядати, вони не відрізняються стійкістю до гідроударів. Варто зупинитися на нержавіючої сталі і міді. Сталеві "переносять" перепади тиску в системі і відрізняються високу корозійну стійкість. Мідні ж відмінно працюють і на погано підготовленій воді.
  6. Тип підключення: бічне, нижнє, діагональне. Спосіб підключення залежить від конфігурації самого рушникосушки і особливостей системи опалення в приміщенні.

Як вибрати найкращу рушникосушку для себе?

Інтернет переповнений різною інформацією: рейтинги, фейковий і справжні відгуки, рекомендації виробників, експертні статті. Після вивчення ви можете заплутатися ще більше. Рекомендуємо звертатися до професіоналів за допомогою у виборі після самостійного визначення необхідних параметрів.

 
 
в Сантехніка Переглядів: 361 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022