Facebook

Піролізний і пелетний котел

Деревина та похідні матеріали вже тисячі років використовується людьми для обігріву. Сучасні технології вносять свої корективи в звичну систему. На зміну класичним котлам з палаючими полінами приходять опалювальні системи, але набагато вони кращі?
Часто задають питання, чим відрізняються між собою котли з піролізного горінням і котли з пелетних горінням? Це абсолютно різні котли, які мають різний принцип горіння, а значить - різний паливо. Щоб зробити між ними вибір, слід для початку добре проаналізувати умови експлуатації котла.

Піролізні котли

Тривале горіння в котлах Lispenele піролізного типу забезпечується за рахунок роботи двох окремих камер і керамічної форсункою між ними. У камері з дровами горіння немає, в ній знаходиться тільки паливо.

У цій камері створюються умови для виділення піролізного газу для системи. Інтенсивність виділення його регулюється за допомогою нагнітача або витяжного вентилятора. Сам газ горить внизу - проходячи туди через форсунку. Температура горіння досягає 1100 градусів Цельсія.

До речі, на сайті компанії Статус 24, ви можете замовити якісні піролізні та пелетні котли за доступними цінами вже сьогодні!

Звідси походять і переваги класичного піролізного котла: мінімальний обсяг золи, мінімум сажі на стінках теплообмінника, димоходу - в три рази менше вміст шкідливих речовин в димах, якщо порівнювати з твердопаливним котлом. Завдяки контрольованому автоматикою процесу, високого ККД (близько 92%) і великим інтервалах роботи (до 16 годин) - ми отримуємо відмінний засіб отримання тепла.

Пелетні котли

Котли з тривалим горінням, до яких відносяться і пелетні котли - мають трохи інший принцип роботи і горіння. Вони схожі з каміном або звичайним багаттям. Горіння пелет проводиться на пеллетной пальнику, паливо на яку передається автоматично за допомогою шнека. Пелетний котел не має переваг піролізного, але має помітно більший інтервал завантаження палива. Залежно від обраного бункера і типу подає пристрої, інтервали становлять від доби до півроку!

Існують спеціальні приставки для пеллетного котла, в якому з пелет виділяється піролізний газ. Такий котел поєднує в собі одночасно переваги класичних твердотілих котлів. З іншого боку, інженери прийшли до висновку, що це рішення не ефективно з економічної точки зору. Як правило, в нашій країні пелетні приставки використовуються дуже рідко.

в Все для дому Переглядів: 2046 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020