Facebook

Як правильно вибрати диван?

 
Диван - це невід'ємна частина кожного інтер'єру. І вибирати його теж потрібно вміти. 
 
При виборі дивана за даним посиланням https://wowin.ua/dyvany важливо звернути увагу на те, як саме ви хочете його використовувати. Якщо ви хочете на ньому лежати, то слід вибирати м'який диван, якщо ж сидіти, то вам підійде жорсткий з щільними підлокітниками.
 
Врахуйте, що диван - це не одноразова річ, він призначений для багаторічного користування, тому покладайтеся на власне відчуття комфорту. Вам повинно бути зручно!
 

Рама - це основа дивана

 
Її найчастіше роблять з берези або бука, так як ці сорти деревини відрізняються своєю міцністю і довговічністю. Дивани з рамами з дуба зазвичай набувають VIP-персони через їх високу вартість, проте практика показує, що рами з дуба самі довговічні.
 
Розрізняють також цілісні і складові рами. Якщо вибирати між масивом і складовою рамою, то в плані довговічності виграє масив, а в плані вартості - масив. Найголовніше - пам'ятати те, що будь-яка рама здатна прослужити вам довгі роки, якщо дбайливо з нею поводитися.
 

Наповнювач

 
Зверніть увагу на наповнювач. Зазвичай в якості наповнювача використовують поролон або пружини. Багато хто вважає, що пружинні дивани у всіх аспектах краще поролонових. Але це думка нерідко виявляється помилковим. Справа в тому, що пружинні дивани повинні бути масивними, і вони просто не підійдуть для кімнати з маленькими габаритами. До того ж, пружини з часом можуть втратити свою пружність і «притулитися» до основи або, навпаки, проткнути оббивку і доставити купу неприємностей. Однак багато хто не терплять синтетику, а поролон - це саме синтетика. В цьому випадку ви знову повинні довіритися собі.
 

Механізм розкладки

 
Існують різні механізми розкладки диванів. Кожен диван працює за своїм конкретним способом. Щоб правильно вибрати зручний для вас диван, потрібно зрозуміти як саме він працює:
 
  1. «Диван-книжка». Цей варіант знаком всім нам з раннього дитинства. При необхідності ви можете просто опустити щільну спинку дивана, таким чином диван легко трансформується в ліжко. Після сну її легко повернути в початкове положення. Його різновидом є «євро-книжка». Їх різниця лише в кількості положень закріплення
  2. «Французька книжка» відрізняється від попередньої моделі тим, що вам, щоб розкласти диван, потрібно витягнути з внутрішньої порожнини «приховане» сидіння.
  3. Викочування диван. Його особливість в тому, що він дає більше простору для сну. Однак він дуже масивний, а значить, не підійде для маленької кімнати.
в Меблі Переглядів: 886 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023