Facebook

Як вибрати вікно правильно?

Якщо Ви вирішили поміняти вікно, то ця стаття для Вас. Все починається з питання: Як вибрати вікно? Існує кілька важливих моментів, на які потрібно звернути увагу, перед тим як укладати договір. Коротко про те, що важливо при виборі пластикових вікон:

1. Вибрати фірму по установці пластикових вікон надійну, у якій є власне виробництво в Вашому місті. Це забезпечить якість і відповідну гарантію. Зверніть увагу на наявність необхідних сертифікатів.

2. Вибрати профіль, з якого будуть виготовлені окна Днепр. При виборі профілю важливо щоб він був широким і міцним. Ширина профілю забезпечить високу тепло- і шумоізоляцію. Важливе й внутрішнє сталеве армування профілю так як воно забезпечує міцність всієї конструкції, і тому необхідно щоб контур армування був замкнутий, тобто, по суті, виглядав як квадратна труба всередині профілю і його товщина становила не менше 15 мм.

3. Тепер потрібно вибрати склопакет. Якщо вікно виходить на вулицю, то товщина повинна становити не менше 36 мм, якщо на засклений (теплим профілем) балкон то можна обмежитися і 30 мм.

4. Фурнітура для пластикових вікон повинна бути міцною і довговічною. Як правило, це фурнітура німецького або австрійського походження. Виділяються такі як MACO, Roto, SIEGENIA-AUBI. Тільки хороша фурнітура витримує вагу важкої стулки і склопакета і при цьому зберігає всі експлуатаційні властивості, забезпечує щільний притиск стулки, захищаючи від продування і промерзання. Має значення і якість ручок. Такі ручки зазвичай важкі, так як виконані з металу. Недорогі легкі ручки виконані з нетривкого пластика, а значить і швидко ламаються.

5. Укоси на вікнах і саме вікно повинна встановлювати одна фірма, щоб уникнути довгого пошуку відповідальних за гарантійне обслуговування при необхідності. При цьому вони повинні бути виконані з сендвіч-панелей так як вони жорсткі, теплі і на них не утворюється грибок.

Різновидів і додаткових можливостей вікон безліч. Вибрати оптимальний варіант саме для вашого будинку ви можете разом з менеджером або майстром по вимірах. І тоді вибрати вікно правильно буде легко і зручно, і, якісні вікна принесуть тишу і комфорт у Ваш будинок.

в Вікна і двері Переглядів: 46 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020