Facebook

Навіщо потрібен блискавкозахист будівель? Види блискавкозахисту

У всьому світі велика кількість пожеж виникає через удар потужного розряду блискавки. Особливо часто це трапляється в сільській місцевості, де відсутня спеціальна зовнішня і внутрішня система захисту, яка має бути присутня на всіх будівлях, незалежно від їх призначення.

Сучасні громовідводи дозволяють відвести електричний струм від розряду блискавки в землю і тим самим убезпечити себе від смерті і свій будинок від випадкового загоряння.

Види блискавкозахисту сьогодні

Стандартна система блискавкозахисту складається з громовідводу, що встановлюється на даху і заземлювача. Цих два елементи з'єднуються за допомогою мідного кабелю. Блискавковідвід являє собою металевий стрижень, спрямований в небо, трос, що розташовується по всьому периметру даху будівлі або мідну сітку, що практично повністю вкриває покрівлю.

Для різних типів будівель використовують різні види систем захисту від блискавок, докладніше на сайті https://stolb.com.ua/ru/bliskavkozakhist/. Для приватних будинків, дач, невеликих котеджів можна обмежитися блискавковідводом стрижневого типу. Це класичний варіант. Такий стрижень готовий приймати на себе розряди великої потужності. Завдяки зовнішньому захисту від корозії, метал не боїться постійного впливу вологи в слідстві випадання атмосферних опадів. Такий громовідвід буде служити довго і надійно. Якщо площа даху досить велика іноді встановлюють кілька громовідводів стрижневого типу. Але спочатку необхідно добре розрахувати скільки їх потрібно і який оптимальний інтервал повинен бути між ними.

На багатоповерхівках і будівлях промислового типу фахівці рекомендують здійснювати монтаж тросових або сіткових систем захисту. Це більш дорожче і часу на установку доведеться витратити більше, але ефект в плані безпеки буде краще. Сітки створюють з міді, що є стійкою до окислювальних процесів, вологи і появи корозії. Громовідводи, особливо стрижневого типу, виготовляють з оцинкованої сталі. Такі системи доступні в плані цінової політики.

В нашій країні успішно функціонують компанії, які здійснюють підбір і доставку витратних матеріалів, обладнання, монтаж сучасних систем захисту від удару блискавки. Однією з таких є stolb.com.ua. Завжди є можливість підібрати оптимальний варіант в кожному індивідуальному випадку і встановити ефективну систему захисту від блискавки. Ціна в основному буде залежати від виду блискавковідводів, особливостей будівлі, його загальної площі і заздалегідь вибраних витратних матеріалів.

в Все для дому Переглядів: 87 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020