Facebook

Незамерзаюча рідина для системи опалення приватного будинку

Коли підбирається незамерзайка в систему опалення будинку, ціна, звичайно ж, має значення, але не є першорядною справою, як може здатися на перший погляд. Набагато більше значення матимуть такі параметри як склад незамерзаючої рідини в систему опалення, база, на якій проведений даний продукт, присадки, використані в ході виробництва рідини. Крім того, кожен виробник заявляє на свій продукт завищені параметри. Саме так, кожен. Тому варто уважно вивчати відгуки по незамерзайка в будинок, щоб потім, в процесі експлуатації, не наступати на ті граблі, що пройшли до вас вже сотні і тисячі власників приватних будинків.

Основа незамерзаючої рідини в будинок

У спеціалізованих фірмах і в супермаркетах DIY продається незамерзайка в систему опалення будинку, ціна на окремі марки і типи різниться в рази. Чому так?

Тому що, в першу чергу для різних типів використовуються різні основи при виробництві:

  • Етіленгліколева основа.
  • Пропіленгліколева основа.

Ці два різних типи основ відрізняються за собівартістю в процесі виробництва. Тому всі виробники незамерзаючих рідин для систем опалення. будь то великий завод або кооператив «в підвалі», використовуючи ту чи іншу основу, роблять різні за ціною рідини.

Етиленгліколь майже в три рази дешевше, ніж пропіленгліколь. Етиленгліколь отруйний, дуже небезпечний для людини. Навіть вдихаючи його пари, ви вже завдаєте шкоди своєму здоров'ю. Здавалося б, рідина (яку можна придбати на сайті http://mirtepla.in.ua/index.php?nma=shopic&show=category&id=7) в системі опалення працює в замкнутому циклі і ніколи не може змішатися з повітрям у внутрішньому об'ємі будинку. Однак завжди трапляються якісь мікрвтрати навіть в найкращій системі, іноді ви самі скидаєте тиск, іноді це роблять за вас автоматичні клапани безпеки.

Наприклад, якщо ваш твердопаливний котел «розженеться», група безпеки забезпечить слив частини незамерзаючої рідини прямо у вашій котельні. Також автоматичні клапани на ваших радіаторах повідомляються з атмосферою через мембрану. Рідина вони не пропускають, а ось повітря, що містить отруйні пари, цілком може потрапляти у внутрішній простір будинку. Також і верхній Воздухоотводная автоматичний або ручний вузол може видавати у внутрішні приміщення будинку надлишки повітря з системи опалення, які будуть містити отруйні випаровування етиленгліколю.

Невже не можна використовувати етиленгліколь в системі опалення приватного будинку? Можна, можливо. Але варто пам'ятати, що він отруйний, отруйні його випаровування, потрібно з обережністю підходити до цього питання і пам'ятати про це, коли ви будете облаштовувати свою систему опалення.

в Все для дому Переглядів: 1539 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 14 жовтня 2019