Facebook

Автоматизація бізнес-процесів: яким технологіями це під силу

Облікові системи працюють з кількісними, але не з якісними характеристиками. Однак якість процесів можна і потрібно автоматизувати. Сучасні технології дозволяють це робити швидко і недорого.

Основна функція облікових систем indusoft.com.ua - створення бухгалтерської звітності відповідно до вимог податкових і фіскальних органів, фінансовий і управлінський облік. Незважаючи на те, що без бухгалтерів і фінансистів в нашому житті нікуди, в будь-якій компанії є безліч інших підрозділів.

Для торгового підприємства головним місцем залишається торговий зал (нехай навіть і віртуальний), а головним «бійцем» - продавець, сейлз, менеджер по роботі з клієнтами і т.д. Частина завдань, пов'язаних зі спрощенням взаємодії зі споживачами, взяли на себе СRM (Customer Relationship Management) системи, вони «відповідають» за збір і автоматичну обробку інформації про клієнтів і взаєминах з ними. WMS (Warehouse Management System) - призначені для автоматизації роботи складу, а НMS (Human Resource System) допомагають в роботі відділів персоналу і кадрових служб.

ERP (Enterprise Resource Planning) системи дозволяє ефективно розподіляти ресурси: фінанси, матеріали та обладнання, персонал та інші активи. ERP і СRM - найбільш відомі на ринку абревіатури. У нас традиційно для багатьох компаній впровадження однієї з цих систем стало наступним кроком автоматизації після обліку. Встановити СRM прагнули торгові компанії, ERP обзаводилися в першу чергу виробничі підприємства.

Насправді назви досить умовні. Будь-яка система забезпечує автоматизацію менеджменту цілого ряду процесів, може розвиватися, включати нові функціональні блоки в залежності від потреб конкретного підприємства. Зараз функціонал розширених ЕRP і CRM настільки зблизився, що інтегратори в США вже відмовляються від використання цих назв.

Втім, співробітникам розбиратися в тонкощах не з руки. ІТ-інфраструктуру всього підприємства, де облікова система інтегрована з усіма іншими, часто називають «наша СRM» або «наша ЕRP». Хоча частіше використовується вираз «наша 1С», оскільки впровадження СRM і ERP до недавнього часу було справою дорогим і складним, і дозволити їх собі могли тільки великі і давно працюють на ринку компанії.

в Все для дому Переглядів: 56 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020