Facebook

Як вибрати сухі суміші

Сухими сумішами для шпаклівки можна користуватися всередині приміщення і зовні. Відмінності стосуються призначення цих матеріалів. Наприклад, ви можете купити будівельні суміші, щоб робити рівними поверхні стін і стелі. Є засоби, призначені для вирівнювання щілин. Нарешті, в магазинах представлені суміші, за допомогою яких можна виконувати обробку декоративних інтер'єрних елементів. Підбираючи суміш, потрібно відштовхуватися від цілей, які ви хочете вирішити.

 

Кращі якості сухих сумішей

Є певні переваги, про які варто сказати. Перш за все, подібний засіб:

  • має стабільний склад, так як дозуються всі компоненти;
  • можна зберігати при негативних температурах.

Крім усього іншого будсуміші (їх можна придбати на сторінці http://kub.kh.ua/stroitelnye-smesiцього типу володіють відмінною водоутримаючою здатністю. Нанесені шари є міцними. Нарешті, ви зможете витрачати в цьому випадку суміш мінімальними порціями.

Особливості підбору

Коли мова йде про вирівнювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь з бетону, цегли, цементу, то слід вибирати шпаклівку, у якої цементна основа. З її допомогою можна обробляти поверхні в сухому і вологому приміщенні. А готова поверхня потім може оклеюватися шпалерами, фарбуватися.

Суха гіпсова суміш може застосовуватися у випадку обробки сухого приміщення. Особливо активно користуються цим засобом, щоб вирівнювати гіпсовмісткі підстави. Не варто застосовувати цементні розчини в цьому випадку, адже гіпсовий матеріал несумісний з гідровідбивними в'яжучими речовинами.

В даний час на ринку є різні сухі будівельні суміші ціна яких є доступною. Наприклад, щоб закладати інтер'єрні елементи, потрібно користуватися засобами, в яких присутня органічна сполука. Вони володіють високою пластичністю, працювати з ними зручно.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2719 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021