Facebook

Як вибрати хороший світильник?

Після проведення ремонту або будь-яких змін в інтер'єрі часто постає питання про зміну предметів освітлення, а зокрема - світильників. Дизайн кімнати змінився і ось старі прилади освітлення вже не вписуються в загальну картину, недостатньо підкреслюють вигідні дизайнерські рішення або зовсім вийшли з ладу.

Міняти світильники доводиться нечасто, тому буде цілком виправдано приділити деякий час їх вибору. Так як же вибрати такий світильник, який буде яскраво висвітлювати кімнату і вигідно вписуватися в неї? Почнемо по порядку.

Спочатку слід з'ясувати, з якою метою буде використовуватися прилад, визначитися з зразковими розмірами, матеріалами, кількістю і типом конструкції, а вже потім, виходячи з даних характеристик, вибирати дизайн моделі.
різноманітність світильників

Cветильники представлені величезною кількістю моделей і типів, що дозволяє використовувати їх не тільки для зонального освітлення, але і як основні джерела світла.

Світильники на стелю, що логічно припустити, встановлюються на стелю. Граючи кількістю і розміщенням таких світлових пристроїв, дизайнери створюють достатнє освітлення кімнати, щоб не використовувати люстру. Найчастіше ця «гра» реалізується установкою вбудованих світильників в натяжна стеля.

Підвісні прилади освітлення теж встановлюються на стелю, проте мають зовсім іншу конструкцію. Вони мають трос, довжину якого можна регулювати. Зазвичай вони дають спрямований вниз світло і розташовуються над обіднім столом.

Настінні і підлогові світильники допомагають створювати затишну атмосферу в кімнаті і вигідно акцентують увагу на деяких предметах інтер'єру. Крім декоративної функції вони допомагають дивитися телевізор або читати книгу, не напружуючи зір і не включаючи основне світло. Існують підлогові світильники, конструкція яких спеціально зроблена для підвищення зручності при читанні.

Настільні світильники є досить практичними освітлювальними приладами. При бажанні їх можна встановити на будь-яку горизонтальну поверхню, але зазвичай їх використовують на столах для роботи і приліжкові тумбочках для читання. Популярні настільні світлові прилади з регульованим напрямом і потужністю світла. Вони є найбільш універсальними.
Вибір потужності світильника

Варто загострити увагу на потужності і типі лампочки, яка буде вбудована в нього. Світло від лампи не повинен приносити дискомфорту, бути занадто яскравим або занадто слабким.

Для робочого місця зазвичай використовуються лампи з прямим світлом. Найкраще, коли лампочка матова, а її потужність становить 60-100 Вт. Потужність коливається від розмірів столу, але не обов'язково брати верхню межу, так як, наприклад, лампа розжарювання досить сильно нагрівається під час роботи, що може надавати неприємну дію.

Для того, щоб точно не помилитися, можна встановити більш потужну лампу з регулятором потужності. Так можна управляти інтенсивністю освітлення в залежності від часу доби або проведення часу. Перед покупкою ще слід уточнити енергоспоживання певної лампочки, щоб підібрати більш вигідний варіант для себе.

Те, наскільки інтенсивно буде висвітлюватися кімната, залежить ще від кольору і спрямованості плафонів.

в Все для дому Переглядів: 678 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 26 січня 2020