Facebook

Виготовлення дачних огорож

Головна функція будь пакану - захист території від присутності сторонніх осіб. Але з іншого боку, паркан є частиною ландшафтного дизайну ділянки і він повинен мати достатньо естетичний вигляд. Крім того, паркан - досить витратний споруда, і будь-який господар бажає зробити його якісно, ​​але разом з тим по можливості найбільш економічним способом.

На сайті 108zaborov.ru , ви можете замовити встановлення воріт чи навісів за досить прийнятною ціною.

Головний спосіб зробити забір досить недорогим, це використовувати для його виготовлення недорогі матеріали. Інший спосіб здешевлення огорожі - використання недорогий його конструкції. Наприклад, чим нижче паркан, тим він дешевше. Те ж саме можна сказати і про глухому паркані. Такий паркан завжди дорожче забору з переглядається простором. Адже на глухий паркан йде більше матеріалу. Досить дороги конструкції парканів, виконані на фундаментах. Паркани стовпах обійдуться дешевше.

Самим часто використовуваним матеріалом для забору є деревина. Цей матеріал дозволяє робити з нього різні варіанти огорож. І найдешевшим і швидко зводяться парканом з дерева є тин. Для виготовлення забору цього типу потрібно всього лише вбити з невеликим кроком кілки. Крок не повинен бути більше метра. Залишиться лише покласти правильно довгі тонкі гілки і стовбури дерев враспор. І хоча, таку огорожу дуже просте й дешеве, воно цілком виконає свою функцію. А в деяких випадках плетений тин досить декоративний, особливо, коли дизайн саду виконаний в сільському стилі.

Частіше використовується і звичніше для ока такий дерев'яний паркан, як штахетник. Такий паркан досить просто збирається. Штакетіни можуть бути виконані, як обрізними, так і необрізними. Довжина штакетин може бути виконана за бажанням господаря майбутнього паркану. Такий паркан складається з опорних стовпів, до яких кріпляться горизонтальні бруси. І вже на брусах зміцнюються штакетіни.

Дуже рідкісний паркан - ранчо. Необрізні або обрізні дошки кріпляться до стовпів горизонтально.

Сьогодні металеві паркани набули найбільшого поширення завдяки набагато більшого терміну служби, ніж у дерев'яного. Досить часто використовуються на дачних ділянках паркани з сітки-рабиці. Сьогодні сітка-рабиця виконується оцінкованногй або покритої полімерною плівкою, що збільшує її термін служби. Сітка монтується до спеціальних привареним до стовпів кріпленням з листового заліза. Більш міцної є рифлена сітка. Застосовується також зварна сітка, яка виглядає більш естетично в порівнянні з двома першими.

Дуже часто на дачі встановлюються паркани з профнастилу. Для таких зборів підійдуть листи товщиною не менше 0,5 мм. Стовпи для такого забору повинні встановлюватися з кроком не більше 3м. Власне опорні стовпи виконуються з профільних труб зі стороною не менше 60мм і товщиною не менше 2мм.

У результаті найдешевшими парканами є паркани з сітки-рабиці та інших видів сіток. Більше дорогими є дерев'яні паркани. І найдорожчими будуть паркани з профнастилу.

в Сад і дача Переглядів: 3473 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022