Facebook

Як правильно відремонтувати дерев'яну підлогу

Після покупки нерухомості на вторинному ринку, хочеться того чи ні, а ремонт потрібно здійснювати. Особливо це питання гостро стоїть щодо дерев'яної підлоги. Як правило, після старих власників квартири або будинку, підлога бажає залишати кращого, вона може бути розбитою, в тріщинах, сколах. Слід зазначити, що ремонт старої підлоги має здійснюватися залежно від того, в якому вона стані.

 

Для того, щоб повністю оновити підлогу, необхідно здійснити ряд послідовних робіт, а саме:

  • зняття старих лакофарбових матеріалів;
  • вирівнювання кривих дощок;
  • обробка дірок, відколів, тріщин;
  • ґрунтовка дерев'яної підлоги; фарбування підлоги лакофарбовими матеріалами.

Як правильно виконати всі вищевказані роботи, описано нижче.

Усунення старих лакофарбових матеріалів. Кожну справу слід робити з основи. Тому, перед тим, як наносити грунтовку і фарбувати підлогу, необхідно підготувати рівну і чисту поверхню. На шляху досягнення даної задачі стоїть старий і непридатний шар фарби, який потріскався, відшаровується від деревини і який необхідно прибрати.

Зняття лакофарбових матеріалів з дерев'яного статі здійснюватися з допомогою такого інструменту, як паяльна лампа або ж будівельний фен. Принцип зняття фарби дуже простий. За допомогою будівельного фена потрібно нагріти до межі поверхню старої підлоги, після цього, стара фарба почне пузиритися і відшаровується. У цей момент, необхідно її стерти з допомогою скребка або звичайного шпателя. Таким способом потрібно очистити всю поверхню підлоги.

Вирівнювання дощок. Як показує практика, з часом рівні дошки набувають округлу форму. Дана тенденція пояснюється тим, що будь-яка деревини з часом висихає і в першу чергу по краях. Отже, центральна частина дошки стає опуклою. Вирівнювання дощок підлоги здійснюється після того, як вже було зняти шар старих лакофарбових матеріалів. В іншому випадку наждак шліфувальної машини і ножі рубанка зламаються або прийдуть в непридатність. Сама процедура вирівнювання передбачає використання електрорубанка, а також шліфувальної машини.

Обробка тріщин і шпаклівка. Після того, як фарба знята, поверхня вирівняна, слід приступити до заделыванию дірок, тріщин і сколів в деревині. Для цієї задачі використовують шпатель і шпаклівку. Шпаклівка наноситься на проблемні місця, їй дається час для висихання, після цього поверхню шкуриться наждачно папером. Слід зазначити, що наждачний папір повинна бути середньо - зерниста, щоб при обробці не ушкодилася деревина.

Відновлювальні лакофарбові роботи. Завершимо попередні етапи, для завершення відновлення підлоги, необхідно його покрити грунтовкою під фарбуванням. Як правило, це оліфа або ж спеціальна грунтовка під лак. Після цього, наноситися в кілька шарів фарба або лак.

До речі, ціну на укладку паркетної дошки можна дізнатись на сайті http://oscar-parquet.com.ua/ просто зараз!

в Облицювання Переглядів: 3683 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023