Facebook

Вибір люстри: що може бути простіше?

люстры в Киеве

В даний час представлені скляні, металеві, дерев'яні, текстильні і навіть пластикові люстри, кожна з яких має свої особливості, переваги і недоліки. Їх ми і розглянемо в даній статті, а також розповімо, моделі з яких матеріалів підходять для тих чи інших стилів оформлення інтер'єру.

 

Скляні люстри - ошатні і ніжні, але тендітні і складні в догляді. Вони ідеально вписуються в інтер'єр віталень, а проблема збирання вирішується сучасними пиловідштовхуючими засобами.

Металеві люстри - міцні і сучасні. Вони можуть бути виконані з міді, сталі, латуні, бронзи. Сучасний виробничий процес дозволяє надати металу будь-яку форму, а завдяки десяткам декоративних покриттів, конструкції з даного матеріалу ідеально вписуються в будь-які сучасні інтер'єри, особливо хай-тек або стім-панк.

Зверніть увагу, що ви можете придбати якісні люстры в Киеве на linija-svitla.ua за найвигіднішими цінами вже сьогодні!

Дерев'яні люстри - затишні та екологічні, але вони бояться підвищених температур, вологості, комах шкідників. Втім, сучасні захисні склади вирішують частину проблем, що дозволяє власникам інтер'єрів в етнічних, азіатських чи стилях кантрі із задоволенням використовувати ці конструкції.

Текстильні люстри - стильні й незвичайні, але при цьому найбільш складні у догляді. Вони ще більше бояться підвищених температур і вологості, ніж дерев'яні люстри, але користуються великим попитом завдяки своєму естетичному різноманітності. Сучасні текстильні світильники можуть створюватися в будь-якій формі, кольорі, текстурі, не кажучи вже про різноманітність використовуваних для створення матеріалів - ситцю, оксамиту, мережива, макраме та ін. Такі люстри особливо добре виглядають в інтер'єрах в стилі етніка і бохо.

Пластикові люстри - найдоступніші за ціною і різноманітні. Єдиний момент, який варто враховувати при їх виборі, полягає в складі пластику. Дешеві пластикові люстри виконують з пластика з фенолформальдегідними смолами в складі, які при впливі температури виділяють фенол - отруйна для людського організму речовина. Віддавайте перевагу пластиковим люстр з нормальними цінниками, щоб бути впевненим у безпеці освітлювального приладу для свого здоров'я! На закінчення згадаємо і про новий дизайнерському вишукуванні - паперових люстрах. Целюлоза для виготовлення плафонів люстр стала використовуватися відносно недавно, але вже отримала повсюдне поширення в інтер'єрах, оформлених в азіатському стилі і навіть хай-теку.

в Все для дому Переглядів: 1408 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 27 вересня 2021