Facebook

Як вибрати міжкімнатні ручки

Купуючи двері, будь то квартира або офісне приміщення, завжди гостро стає питання, як вибрати ручку для міжкімнатних дверей правильно? Найгіршим рішенням буде вибрати першу-ліпшу за вигідною ціною. Таким чином, ви звичайно заощадите час, проте сумнівна якість рукоятки і її невідповідність решті дизайну можуть порядком зіпсувати настрій. Від якісно виготовленого дверного аксесуара і його зручності цілком залежить, наскільки зручно вам буде експлуатувати двері.

Які ручки вибрати для міжкімнатних дверей?

Саме від краси таких дрібних деталей і залежить, яке враження в цілому зробить дизайн приміщення, і погано сконструйована з дешевого матеріалу ручка гарантовано викличе негативні емоції. Знаючи, як вибрати міжкімнатні ручки на сайті zamochniki.com.ua, ​​можна легко створити унікальний інтер'єр, підібравши гідну модель, яка підходить саме для вашого стилю.

Як вибрати ручку для міжкімнатних дверей: критерії вибору

 • Перевірте надійність механізму, якість матеріалів, з яких вона виготовлена, надійність покриття і наявність шлюбу (подряпини, тріщини, н відколи).
 • Наскільки ергономічна дана модель, чи зручно її використовувати, як легко відчиняються двері при натисканні.
 • Обов'язково вибирайте фурнітуру, яка буде по максимуму відповідати як обробних матеріалів, що використовуються в приміщенні, так і відповідну безпосередньо в дверний конструкції.
 • Важлива деталь - ручка повинна підходити за кольором з замковим механізмом (якщо він є) і з дверними петлями.
 • Краще взяти до уваги на те, яким чином розташовані кімнати, тоді дилема, як вибрати міжкімнатні ручки, щоб вони поєднувалися між собою не буде вас хвилювати.
 • З огляду на призначення кімнат можна вибрати відповідні по стилю рукоятки до кожної з них, так для вітальні та спальні зручно придбати однакові, а ось для ванної кімнати або кухні вже допускається оригінальний стиль.
 • Якщо дверна конструкція досить солідна і має чималу вагу, то повинно бути ясно, що до такого полотну підійде надійна рукоятка з міцного матеріалу.
 • Приймайте до уваги загальний стиль вашої квартири, не варто встановлювати явно не підходять по дизайну оригінальні ручки в приміщеннях з типовим ремонтом.
 • Якщо ви ще не знаєте, як вибрати міжкімнатні ручки, визначитеся, який тип конструкції підійде для вашої квартири.

Типи ручок, в залежності від призначення

 • Нажимні рукоятки - при натисканні важеля відбувається відкриття фалевой засувки.
 • Кноби (повертаються) - для того, щоб відкрити таку модель потрібно повернути її навколо своєї осі. Дані механізми відрізняються своєю компактністю і зручні для сімей з дітьми.
 • Класичні (стаціонарні) - підкуповують своєю простотою і незалежністю від замка. Такий варіант відмінно підійде для солідних важких дверей, і часто використовуються у вигляді декоративного аксесуара.

Правильно вибрати рукоятку для своєї квартири - ціле мистецтво, але тих, хто поставиться до цього процесу обдумано і цілеспрямовано, буде довгий час радувати красива і якісна модель, якій зручно користуватися.

в Вікна і двері Переглядів: 482 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 березня 2019