Facebook

Як правильно обрати квартиру в новобудові столиці

КАРАВАЙ Тауер

Ні для кого не секрет, що нерухомість - це вигідне вкладення коштів, з одного боку сім'я отримує комфортабельну житлоплощу, а з іншою, з часом власник може продати квартиру, і запрацювати у декілька разів більше ніж вклав. Купівля квартири в новобудові вигідна з декількох головних причин, житло в таких будинках комфортабельне, а вартість квадратного метру на момент будівництва нижче ніж на вторинному ринку.


Вибираючи квартиру в новобудові варто бути максимально уважними, можливі як дрібні неприємності і серйозні дефекти. Добре якщо майбутній власник знає на що варто звернути увагу в першу чергу, але багато хто досі слабо орієнтується в питаннях купівлі квартир в новобудовах, тому часто потрапляють в неприємні ситуації. У цій статті розглянемо детальніше, що варто враховувати при купівлі житла в новобудові, і на що варто звернути особливу увагу купуючи нову квартиру.


Фінансові можливості


Плануючи купівлю квартири на сайті КАРАВАЙ Тауер передусім треба визначитися з сумою, яку може витратити майбутній власник на купівлю нерухомості. Квартири в новобудові - це функціональне планування, нові комунікації. Варто пам’ятати, що новобуд в більшості випадків це відсутність ремонту, про це не варто забувати, тому як будівельні матеріали обійдуться в круглу суму.

Визначившись з бюджетом можна приступати до пошуку відповідного варіанту. Щоб не переплачувати і купити квартиру за доступною ціною, експерти рекомендують ознайомитися з усіма наявними пропозиціями по регіону, так буде легший визначити адекватну ціну за квадратний метр житла.


Місцерозташування будинку, і наявність зручної транспортної розв'язки


Один з головних критеріїв вибору житла - ця зручність транспортної розв'язки. Неважливо пішохід власник чи автомобіліст, якщо добиратися додому буде незручне, варто розглянути інші варіанти.

Щодня вирушаючи на роботу, простоювати годинами на зупинках або в пробках, власник може не раз пошкодувати про те, що зупинив свій вибір саме на цьому варіанті нерухомості.

Бажано щоб до будинку був вільний під'їзд, недалеко була автобусна зупинка, де спокійно можна дочекатися рейсовий автобус, інакше щодня виникатиме маса проблем.


Інфраструктура мікрорайону


Далі треба звернути особливу увагу на розвиненість інфраструктури в цьому районі. Вкрай незручно, коли поблизу немає магазину, аптеки, поліклініки, перукарні і інших об'єктів інфраструктури, які роблять наше життя комфортнішим.

Поблизу обов'язково мають бути розташовані:

  • - Дошкільні і шкільні установи. Возити дитину щодня на зайняття в інший кінець міста дуже незручно;
  • - Поліклініка і інші медичні установи;
  • - Зона відпочинку і дитячі майданчики. Цей пункт особливо актуальний для тих, у кого є маленькі діти, з дитиною обов'язково 
  • треба десь гуляти;
  • - Облаштована територія. Біля будинку має бути зручна парковка, сквери, де можна прогуляється сім'єю.

Кожен з цих пунктів дуже важливий, тому що наявність всього вищепереліченого робить наше життя комфортним.


Вибір забудовника і стан будинку


Перевірити те, з якою організацією має справу клієнт зараз не складно, досить відвідати сайт компанії, ознайомитися з усіма документами, попередніми об'єктами і звичайно ж відгуками мешканців новобудов.

Покупець має право і повинен регулярно стежити за тим, як протікає будівництво, уважно вивчати договір, і тільки після погоджуватися на угоду.

Якщо ж будинок вже зданий в експлуатацію, ознайомитися з його станом, оглянути квартиру необхідно особисто, у разі недоробок забудовник зобов'язаний їх усунути.

Купуючи житло в новобудові головне завдання покупця ретельно оглянути нерухомість і вивчити документацію, у такому разі можна застрахувати себе від ряду подальших неприємностей.

в Все для дому Переглядів: 227 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 грудня 2018