Facebook

Як вибрати меблі для кафе і ресторанів?

Меблі є важливою складовою будь-якого приміщення. За допомогою неї можна зробити інтер'єр більш оригінальним, додати йому яскравих акцентів. Якщо ж меблі буде підібрана неправильно, вона здатна навіть спотворити простір і змінити його до невпізнання.

Здається, що призначення у меблів для бару чи ресторану таке ж, як і у меблів для дому. Але тут варто зробити застереження, що вдома меблями користується обмежена кількість людей. У барі ж вона експлуатується постійно. Так що перш за все меблі для кафе повинна відрізнятися практичністю. Звичайні столи і стільці, призначені для домашнього користування, тут не підійдуть.

На сайті http://www.mebelrestoran.ru/catalog/mebel-dlya-kafe-b-u/ ви зможете придбати якісні і привабливі меблі для кафе і ресторанів.

Функціональність і практичність - ще одна вимога до меблів. Важливо, щоб меблі була зручною для відвідувачів. Також бажано, щоб матеріали, з яких її зробили, легко очищалися від соусів і інших забруднень.

Меблі не повинні ламатися від ваги відвідувачів великих розмірів. Краще придбати надійні стільці, ніж витрачати гроші на придбання нових. Стільниці також повинні мати високу міцність. Бажано, щоб вони були зроблені з антивандальних матеріалів з стійким лаковим покриттям. Для деяких закладів буде доречна і пластикові меблі.

Барна стійка повинна бути такою, щоб у неї вмістилося потрібно кількість приладів. Тому для початку варто визначитися, яке обладнання ви плануєте в ній розміщувати, а потім вже приступати до вибору меблів. Монтаж барной стійки і розстановка меблів повинні проводитися професіоналами. Так ви зможете максимально ефективно задіяти весь простір.

При виборі меблів важливо звертати увагу не тільки на її практичність, але і на дизайн. Тут варто керуватися задумом закладу. Якщо це кав'ярня, в якій люблять вечорами сидіти парочки, дивани повинні бути м'якими, затишними, пастельних відтінків. Якщо це молодіжний бар, в якому часто буває веселощі, є сенс придбати більш яскраву і незвичайну меблі. Якщо кафе розташовується на вулиці, то можна передбачити плетені столи і стільці. Вони створюють відчуття перебування в літньому саду.

Головне, щоб меблі була зручна як відвідувачам, так і обслуговуючому персоналу. Тоді заклад буде досить популярним.

в Меблі Переглядів: 244 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 26 червня 2019