Facebook

Бетон: переваги і недоліки даного будівельного матеріалу

У будівництві будинку 2 не використовуються найрізноманітніші матеріали, починаючи від традиційних цегли та піску, закінчуючи газобетонними, керамзитобетонні і шлакобетонних блоками. Дані блоки виготовляються на основі додавання бетону. На сьогоднішній день вони стали дуже популярними в будівництві, тому що ціна на дані матеріали міста нижче, ніж на представлені на ринку аналоги, а за своїми характеристиками вони нічим не гірші. Так, наприклад, одним з найбільш популярних варіантів для зведення стін будинку є пористий і газосилікатний бетон.

Вогнетривкість даних матеріалів є одним з найголовніших переваг, які виділяють даний матеріал на тлі всіх інших. Процеси гниття і вплив комах для даного матеріалу абсолютно не страшні. Крім цього, такі блоки мають найкращий для будівництва розмір. Вони настільки точні, що часом дуже складно знайти в палаті, де ж межі і стики між блоками. Теплоємність такого матеріалу набагато нижче, також як і теплопровідність і теплова інерція. Звичайно, як і у будь-якого матеріалу, даний має свої видимі недоліки. Що до них відноситься, так це великий рівень вологопоглинання, що робить даний матеріал дуже нестійким вплив низьких температур.

При мінусовій температурі він дуже швидко руйнується. Саме тому після зведення стін зовнішню частину покривають поруч шарів зі спеціальної грунтовки, яка служить якійсь «шубою» або камуфляжем, що захищає від вологи. Вони стають паронепроникним. Такий матеріал дуже погано реагує на деформації. Якщо потріскався фундамент, і те ж саме відбудеться і з стінами. Саме тому при виборі фундаменту потрібно бути дуже обережним, а ще обережнішим при його закладці. Не варто довіряти даний процес кому попало.

Займатися будівельними питаннями повинні професіонали. Але якщо ви грамотний і досвідчений будівельник зі своєю маленькою бригадою помічників, і все, що вам потрібно, це будівельні матеріали, які будуть доставляти вам додому, придбати якісний бетон ви можете на сайті betonkharkov.com.ua вже зараз.

Тут представлені всі інгредієнти для успішного будівництва за найвигіднішими цінами. На цьому веб-сайті ви зможете купити бетон, ціна за куб представлена ​​прямо на сайті на кожний наявний різновид, так що ви можете порівняти варіанти і вибрати для себе найбільш підходящий за параметрами і ціною.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1510 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023