Facebook

Експлуатаційна сфера металевого паркану-жалюзі

На сьогоднішній день існує безліч варіантів організації огорожі. Одним з найбільш сучасних і оригінальних є паркан-жалюзі металевий. Така конструкція також може бути виконана з дерева. Вона включає в себе ламелі, які розташовані паралельно по відношенню один до одного. Перед придбанням і установкою такого огородження, рекомендується ознайомитися з його характеристиками і особливостями.

Такі огорожі використовуються не так часто, як традиційні. У деяких випадках їх встановлюють в звичайних умовах, керуючись достоїнствами їх використання. Але існують ситуації, в яких монтаж жалюзійного забору є єдиним вірним рішенням. Розглянемо їх більш детально:

Якщо ділянка розташовується на болотистому ґрунті, то тоді особливість грунту не дозволяє звести стандартну, суцільну конструкцію. Крім нестійкості грунту, такі умови є сприятливими для виникнення парникового ефекту. У цьому випадку повітря на ділянці буде дуже вологим. Жалюзійних паркан сприяє вентиляції двору завдяки своїй конструкції. Тому таку огорожу рекомендується встановлювати на болотистій місцевості.

Якщо ділянка розташована так, що на нього в продуктивну світлову частину дня падає тінь від огорожі, то правильним рішенням стане встановити металлический забор жалюзи.

Існують і інші умови, що вимагають установки такої конструкції. Наприклад, секційний паркан-жалюзі необхідний в тому випадку, коли город і сад розташовуються в постійній тіні від приватного будинку або інших господарських будівель. Огорожа з ламелями пропускає сонячні промені за рахунок наявності просвітів і дозволяє рослинам отримувати необхідну кількість світла.

Забір-жалюзі з металу відрізняється своєю функціональністю. У той час як звичайні, суцільні споруди в основному виконують тільки захисну функцію. Не варто переживати про те, що жалюзійні конструкція має просвіти. Вона також добре справляється із захисною функцією, як і стандартні огорожі.

в Все для дому Переглядів: 1390 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020