Facebook

Як вибрати диспенсер?

Для того щоб не помилитися з вибором апарату слід дати для себе відповіді на деякі питання.

Для якого типу приміщень Ви плануєте купити диспенсер?

Природно, для громадських місць краще придбати модель, що має більший обсяг, і «одягнену» в металевий, антивандальний корпус. Для будинку можна купити пластиковий дозатор менших обсягів, адже головне в даному випадку, щоб він був не міцним, а стильним.

Яка саме Вам потрібна модель: механічна або автоматична?

Тут більш-менш все зрозуміло, єдине, що ще потрібно вирішити - це те, в якому вигляді необхідна подача миючих засобів: рідинному або ж у формі піни? Обов'язково варто відзначити, що рідинні моделі диспенсерів від solaris.com.ua можна налаштувати на всі варіанти подачі, а ось пінний дозатор буде Вам подавати виключно піну.

Який спосіб заправки Вам найбільше підійде?

На сучасному ринку представлені, образно кажучи, наливні і картріджниє диспенсери. Тобто, в першому випадку рідке мило можна залити з каністри, а в другому - застосовуються одноразові картриджі. Що стосовно останнього варіанту, то, незважаючи на те, що він і дорожче, однак при більш-менш економному використанні витрата миючих засобів буде низьким, а обслуговування менш клопіткою.

Як підібрати диспенсер для туалетного паперу?

Професійний диспенсер для туалетного паперу широко використовується в громадських туалетах з великою прохідністю людей. Сучасні санвузли в ресторанах, адміністративних будівлях, на вокзалах і в аеропортах важко уявити без цього механізму. Тримач для туалетного паперу підтримує високі норми гігієни. Пристрій забезпечує комфортне і економне використання туалетного паперу.

Особливості диспенсера для туалетного паперу

Сучасні пристрої випускаються в різних модифікаціях, які відрізняються за своїми функціональними можливостями і конструкційним особливостям. За типом обслуговуються рулонів власники можуть бути стандартні або міні-джамбо.

Крім іншого, моделі відрізняються по місткості. Прості моделі зазвичай вміщують один рулон. Професійні модифікації можуть бути розраховані не кілька рулонів туалетного паперу. У пристрій можна завантажувати одно- або двошаровий папір. Раціональне використання витратного матеріалу забезпечується завдяки пластиковим зубчикам, які виключають пошкодження паперу. Конструкція диспенсера дозволяє подавати папір з оптимальною швидкістю, мінімізуючи її втрати.

в Все для дому Переглядів: 71 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019