Facebook

Як вибрати гіпсокартон

У сфері сучасних будівельних робіт гіпсокартон є незамінним оздоблювальним матеріалом. Його використовують практично у всіх областях робіт: для виготовлення підвісних стель, стіновий обробки, внутрішніх перегородок і т.д. За рахунок своїх технічних особливостей листи гіпсокартону мають властивість добре гнутися, завдяки чому з їх допомогою створюються криволінійні конструкції у вигляді арок, а також будь-які нестандартні поверхні.

Гіпсокартон або лист гіпсокартону являє собою пласт, виконаний з гіпсу, який з обох сторін облицьований щільними картонними листами. Щоб надати гіпсу міцність, здатність «дихати», відштовхувати вологу при його виготовленні використовують особливі компоненти.

Залежно від напрямку застосування гіпсокартон підрозділяється на 3 види:

Звичайний гіпсокартон (ГКЛ) від СтройСовет. Це найпоширеніший вид гіпсокартону, який використовують, коли немає додаткових вимог до матеріалу. Він застосовується для внутрішньої обробки житлових, офісних і побутових приміщень зі стандартними параметрами вологості і температури. Листи сірого кольору з синьою маркуванням.

Вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ). В гіпс цього типу додається спеціальна суміш, яка перешкоджає появі та розвитку грибків, а також відразлива вологу. Однак, щоб матеріал виконував свої функції на 100%, картонні листи додатково захищають спеціальними просоченнями, грунтовками, фарбами, облицювальними матеріалами. Такі листи ідеально підійдуть для обробки приміщень, в яких вологість вище середнього (наприклад, ванна кімната, зимовий сад, крите приміщення з басейном і т.д.). Листи зеленого кольору з синьою маркуванням.

Вогнестійкий гіпсокартон (ГКЛО). Гіпс вогнестійкого вироби містить велику кількість мінеральних добавок, які сприяють високій стійкості до займання. Вогнестійкий гіпсокартон застосовуються в пожежонебезпечних приміщеннях або там де це необхідно за проектом пожежної безпеки. Листи сірого кольору з червоною маркуванням.

Вибираючи гіпсокартон та інші будматеріали необхідно уважно ознайомитися з маркуванням і характеристиками, тоді будівельні роботи або ремонт прослужать набагато довше.

в Будівельні матеріали Переглядів: 609 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 липня 2020