Facebook

Навіщо потрібен блок безперебійного живлення

Електричний струм - універсальна форма живильної енергії для величезної кількості побутових і промислових пристроїв. Масовий споживач рідко цікавиться параметрами мережевого електрики, і так триває до тих пір, поки в результаті раптового відключення живлення електроприлади не починають давати збої. Нерідко комп'ютер, пральна машина, сучасний телевізор перетворюються в купу непотрібного металу і пластика.

 

Ще частіше користувачі ПК втрачають незбережені дані, цінні файли і цілі архіви фотографій і кінофільмів. Після непланового відключення комп'ютер наступного разу, коли може показати синій або чорний екран, через неправильне паркування магнітної головки може постраждати жорсткий диск і т.д. Згідно зі статистичними даними, понад половину випадків поломок електронних пристроїв викликано невідповідністю параметрів електричного струму стандартних значень.

Джерело безперебійного живлення

Для вирішення проблем зі збоями в подачі електроенергії користувачеві необхідно деякий час, щоб встигнути зберегти результати роботи, завершити розпочаті транзакції, вийти з гри без втрат, після чого вимкнути ПК в стандартному режимі.

Щоб мати таке поле для маневру, слід купити блок безперебійного живлення на сайті https://techmax.com.ua/ru/istochniki-besperebojnogo-pitaniya, який автоматично перемикає комп'ютер на вбудовану батарею в разі, коли подача електрики переривається, або параметри струму виходять за межі стандартних значень.

За 10-15 хвилин, які гарантовано є у користувача, можна встигнути дуже багато. Якщо вчасно почати процедуру збереження даних і відключення техніки, інформаційні та матеріальні втрати бувають повністю виключені.

Промислові UPS

Якщо джерело безперебійного живлення буває вкрай корисний навіть в побутових умовах, тим більше він необхідний на виробництві, в серверних приміщеннях банків і обчислювальних центрів, в операційних залах і реанімаційних палатах - там, де від нормальної безперебійної роботи обладнання залежить комерційний успіх, а часом і життя людини.

Промислові ДБЖ від магазина электротехнических товаров https://techmax.com.ua/ обладнані батареями набагато більшої місткості, що дозволяють підтримувати нормальну роботу обладнання протягом декількох годин. В екстремальних випадках, коли в результаті серйозної аварії подача електрики припиняється на кілька діб, на допомогу блоку безперебійного живлення приходить дизельний генератор, що забезпечує електрикою всіх споживачів до моменту, коли в мережі знову з'явиться струм.

в Електрика Переглядів: 1410 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023