Facebook

Як вибрати мийку високого тиску?

Мийка високого тиску з'явилася на ринку України порівняно недавно, але завдяки великій функціональності і простоті використання набуває все більшої популярності. На Заході вони відомі давно і є повсякденним побутовим предметом, наявністю якого складно когось здивувати. Для нас же така річ незвична і виникає дуже багато питань при її покупці.

Як вибрати мийку високого тиску

Як у випадку з іншою технікою, в першу чергу, потрібно визначитися зі сферами її застосування. Якщо планується раз на тиждень мити машину, то досить невеликого пристрою, яке легко переносити в руках. Через маленьких габаритів його нерідко називають мінімийка для автомобіля. Таку назву не означає, що вони призначені виключно для авто. Ними можна мити інші предмети, але характеризуються такі механізми низькою потужністю і нетривалим часом роботи.

Чим різноманітніший спектр робіт планується виконувати мойкой высокого давления, тим більш потужний і функціональний агрегат необхідно купувати. Цей пристрій видаляє забруднення з більшості типів поверхонь, використовувати різні насадки для прибирання стін будинку, статі, відкритої веранди, садових доріжок і меблів, садових інструментів, велосипедів, мотоциклів та інших транспортних засобів.

Залежно від продуктивності їх ділять на:

  • професійні;
  • побутові.

Необхідно враховувати, що такий поділ є умовним і згодом багато приладів для підприємств стають побутовими. Класифікація за цим показником іде за рахунок продуктивності. Для домашнього застосування призначені механізми нагнітають до 100 бар, а все що більше - для цехів і заводів. При цьому продавці для миття авто рекомендують купувати пристрої з потужністю 120-130 бар. У перших витрата води в годину рідко перевищує 600 л, у других він може досягати 3500 л / ч і більш.

Вибір мийки за типом живлення

Для підключення апаратів потрібно електрична мережа з напругою:

  • 220 В;
  • 380 В.

Прилади для прибудинкової застосування підключають в стандартну мережу 220 В. Другий варіант затребуваний в промисловості, що дає можливість безперебійно живити мийку зі значним енергоспоживанням.

Так само існують мийки високого тиску, які працюють від бензину або інших нафтопродуктів. У них є мотор. Вони відрізняються великою мобільністю, оскільки за ними немає необхідності носити провід живлення. Такі моделі отримали невелике поширення через свою дорожнечу.

в Обладнання Переглядів: 250 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019