Facebook

Як вибрати будівельний степлер: огляд інструменту

Використання добротного, якісного і зручного у використанні інструменту істотно спрощує вирішення поставлених завдань. Будівельна сфера не виняток, адже від того наскільки правильно буде підібрана оснащення залежить не тільки кінцевий результат, але і трудомісткість всього процесу.

Як вибрати будівельний степлер? Саме цього питання ми хотіли б приділити сьогодні свою увагу. Адже, незважаючи на свій невеликий розмір, завдання які можуть бути вирішені за допомогою вказаного обладнання досить великі.

Завдання, які вирішуються степлером

Якщо розглядати перелік завдань, які можуть бути успішно реалізовані за допомогою будівельного пневмостеплера Сигма, то до основних підвидів робіт можна віднести два:

 • Фіксація оздоблювального матеріалу (пластика, тканини, деревних плит, МДФ, всіляких листових матеріалів і т.д.) до основи з будь-якого матеріалу, в який може бути втоплена скоба;
 • Взаємне з'єднання двох матеріалів з подальшим загином скоби (за аналогією з канцелярським степлером).

Причому як в першому, так і в другому випадку подібне з'єднання відрізняється високою надійністю і гарантує довготривалу експлуатацію оброблюваного об'єкта, як повідомляє компания Sigma. А якщо говорити більш детально про всі можливості будівельного степлера, то буде виправданим виділити наступні з них:

 • Оббивка тканиною елементів меблів;
 • Декорування об'єктів (фіксація полотен, постерів, плакатів);
 • Кріплення до каркасних елементів облицювальних листових матеріалів;
 • Закріплення гідроізоляційних матеріалів (руберойд, ПВХ-плівка, паробар'єр і т.п.);
 • Установка штапиков на вікна;
 • Взаємне скріплення листових матеріалів (наприклад, гофрокартону);
 • Облаштування (фіксація) підлогових матеріалів (ковролін, лінолеум і т.п.);
 • Кріплення слабкострумових електрокомунікацій.

Переваги будівельного степлера

Перед тим як вибрати будівельний степлер бажано розглянути всі переваги представленої спецоснастки.

Отже, перш за все слід зазначити істотне зниження трудомісткості при використанні будівельного степлера, адже мало того, що значно скорочується час будівельних операцій, до того ж процес фіксації матеріалів не вимагає докладання суттєвих фізичних зусиль (на відміну від роботи з молотком і цвяхами).

По-друге, при роботі в незручних місцях (обмежені зони, в кутах, на сходах і т.п.) працювати степлером набагато комфортніше, ніж стандартним інструментом. Адже в такому випадку можна всі операції виконувати однією рукою, а другий наприклад - притримувати заготовку, а також не потрібно виконувати розмах інструменту.

в Інструмент Переглядів: 926 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022