Facebook

Як організувати кухню з островом?

При плануванні кухонного простору багато людей замислюються про острів - окремому елементі, який зазвичай розміщують в середині приміщення і на якому організують додаткову робочу зону.

 

Острівне планування, дійсно, підвищує комфорт використання кухні, але при цьому вимагає грамотного підходу. Розглянемо основні правила, які варто дотримувати, щоб кухня була зручною.

Достатня площа

Кухонний острів підходить не для кожного приміщення. На жаль, власникам зовсім маленької кухні доведеться відмовитися від цієї ідеї. Бажано, щоб мінімальна площа кухни с островом под заказ була як мінімум 17-18 квадратних метрів. Маленький «острівець» можна організувати на площі від 10 квадратів.

Що ж робити тим, хто не може похвалитися такими просторами, але все ж мріє про незвичайну плануванні? Віддати перевагу півострова - так називають виступаючі робочі зони, які ніби виростають з основного корпусу меблів.

Що винести на острів?

Не існує чітких правил про те, що саме має знаходитися на острівній зоні. Кожна людина вирішує для себе, як буде зручно саме йому. Існує кілька варіантів:

  • робоча зона у верхній частині і шафи для зберігання посуду і продуктів внизу - це найпростіший спосіб, при якому острів можна організувати навіть на вже готовій кухні від MAESTRO, досить просто замовити меблі і встановити їх;
  • на острові може розташовуватися преміум-техніка для кухні і раковина - панель у верхній частині, духова шафа, посудомийна машина, винний шафа, навіть маленький холодильник внизу - такий спосіб вимагає більш серйозної підготовки, так як доведеться підводити до місця розташування комунікації (електрика і воду).

Для зручності потрібно дотримуватися одне правило: якщо ви виносите «мокру зону» на острів, робіть це цілком. Тобто не можна допускати, щоб мийка розміщувалася в одній зоні, а посудомийна машина - в інший, тоді краплі будуть летіти по всій кухні. Також дуже важливо виділити хоча б невелику робочу зону поруч з раковиною, щоб ви могли спокійно порізати тільки що вимиті овочі, зайвий раз не переміщаючи їх по приміщенню.

в Меблі Переглядів: 1337 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022