Facebook

Як вибрати басейн для вашої дачі?

Басейни продаються в будь-якому будівельному магазині. При цьому, вони можуть бути надувними, керамо-композитними або навіть пластиковими. Перед покупкою, ви повинні усвідомити, що за будь-яким басейном потрібен догляд. Припустимо, що ви придбали надувний басейн.

 

Неважливо, де знаходиться ваша дача, і який у вас паркан. У будь-якому випадку, їдучи з дачі, доведеться зливати воду з басейну і переміщати його в комору, в сарай або кудись ще. Якщо басейн пластиковий, який потрібно закопувати, то з ним проблем буде ще більше. Залишити його без накриття не можна, так як в ньому будуть топитися жаби, ящірки, а може навіть вужі. Крім того, є велика ймовірність, що в басейн почне сипатися листя, вітром надує пил, бруд і т.д. Виходить, що купатися в такому басейні можна тільки в перший день, коли вода в ньому свіжа і чиста.

Як варіант, можна використовувати дренажний насос, щоб перед повітом з дачі, кожен раз викачувати воду. Але, уявіть собі, що в басейні може бути кілька сотень або навіть тисяч літрів води.

Куди ви її всю подінете?

Не факт, що у вас вийде швидко її викачати. Та й набиратися такий басейн водою буде протягом декількох годин. Є альтернативні, поліпропіленові бассейны Европа. По суті, у них немає як таких відмінностей від стандартних. Може бути, в деякому сенсі вони міцніші, ніж надувні, і трохи зручніші.

До таких басейнів можна шукати чохли, і не завжди потрібно збирати конструкцію і ховати ЇЇ.

Якщо басейн наповнений водою, і зверху накрито чохлом, то ніхто його не зрушить з місця. Виходить, що вибирати басейн потрібно не за ціною, або розмірами, а за якістю або матеріалами. Подумайте, з яким басейном було б найпростіше звертатися. Якщо ви хочете, щоб басейн був капітальним, тоді беріть форму з ПВХ, або іншого, подібного матеріалу. Копайте котлован, укладайте туди форму, наповнюйте її водою, замовляйте чохол або якесь альтернативне накриття і користуйтеся.

Є велика ймовірність, що подібний басейн прослужить вам десятиліття, якщо ви не забудете викачувати з нього воду до настання морозів.

в Сад і дача Переглядів: 1192 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022