Facebook

Як вибрати алмазні відрізні диски?

Застосування алмазних відрізних дисків в будівництві грає важливу роль. При виборі того чи іншого диска потрібно враховувати три головні аспекти:

  • Це що ви будете пиляти цим диском (тобто матеріал по якому він буде використовуватися)
  • Потім на якому інструменті він буде застосовуватися, (ручному відрізному, верстаті по каменю, або інші пристосування)
  • І останній найголовніший аспект, це результат який ви хочете отримати від роботи з цим відрізним диском.

В даний момент ринок інструменту може запропонувати вам величезний асортимент відрізних алмазних дисків тут, тому щоб у вас не пішла голова обертом наша стаття допоможе вам трохи визначиться з вибором.

Як вже було озвучено на початку статті потрібно визначитися з інструментом. Для ручного інструменту без подачі води (суха різка) ми вам рекомендуємо використовувати диски з сегментом «Турбо». Залежно від кінцевого результату (це ми маємо на увазі чистової або брудний пропив) купуємо сегментний диск для брудного пропила, суцільний застосовується для чистового різу.

Важливий фактор при роботі з алмазними відрізними дисками є подача води. Вона грає важливу роль для отримання чистового пропила без будь-яких відколів і тріщин, а також збільшує ресурс даного інструменту. Для каменеобробних верстатів використовуються найчастіше диски із суцільним сегментом, так як у 90 відсотків верстатів є подача води і вони використовуються для оздоблювальних робіт. Саме тому в основному потребують чистому резе. Але не виняток що пічники і обробники частіше купують сегментні відрізні диски для різання цегли і кам'яних слябів.

У підсумку ми визначилися за двома аспектами - це на чому будемо працювати і якого результату хочемо досягти. Тепер переходимо до третього пункту. З яким матеріалом нам доведеться працювати. Тут вам треба точно знати, що за камінь ви будете обробляти. Адже від цього залежить наш результат. Забігаючи вперед озвучу, що правильно підібраний для роботи відрізний диск, 50 відсотків успіху в будівництві.

Більш поширений на сьогоднішній день види каменів використовуються в будівництві - це граніт, мармур, піщаник, (бетон, цегла, травертин). Наш інтернет магазин може запропонувати до 100 найменувань відрізних алмазних дисків та коронок. Розумію, що цю тему не охопити однією сторінкою і поясню читачеві в двох словах. Відрізняються диски в тільки сегментами, а саме зв'язкою алмазів в сегменті. До кожного матеріалу, виходячи з його характеристик (твердості, абразивності), підбирається своя зв'язка. Тому на нашому сайті є величезний вибір алмазного інструменту.

в Інструмент Переглядів: 778 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 04 червня 2020