Facebook

Трохи корисної інформації про листи оцинковані

Якщо ви шукаєте причину купити лист оцинкований, то неодмінно здивуєтеся тому, наскільки їх може бути багато. Залежно від товщини листа і його технічних параметрів, оцинкований рулон може використовуватися як для побутових, так і для великих промислових і виробничих потреб. наприклад,

  • • товщина листів від 0,55 до 0,7 мм ідеально підходить для будівельних робіт, створення покрівельного покриття;
  • • листи товщиною від 0,7 мм - матеріал для виготовлення гофролиста;
  • • листи з двома покриттями (з одно і з двостороннім) можуть застосовуватися в різних внутрішніх опоряджувальних, фасадних, а також в автомобілебудівних роботах.

Купуючи оцинковані листи для будівельних робіт, не полінуйтеся купити і штрипс оцинкований. Він також стане в нагоді в кріпильних і в монтажних роботах. Вартість такого матеріалу відносно невисока. Завдяки цьому ви зможете істотно заощадити свої гроші і підвищити якість оздоблювальних робіт.

В останні роки все більшого поширення стали отримувати листи з полімерним покриттям. Їх переваги полягають не тільки в якості та міцності, в довговічності і в надійності, але також і в презентабельних зовнішніх даних. Придбати лист оцинкований http://metallsnab-tver.ru/catalog/list-otsinkovannyy/ з полімерним покриттям можна для ремонтних робіт, для покрівлі, а також для створення красивих і солідних огорож.

Такі оцинковані листи найчастіше називаються профнастилом або профнастилом. І те, і інше найменування вважається вірним і правильним. Вони можуть експлуатуватися для побутових, а також промислових потреб. На відміну від простих оцинкованих листів, вони не вимагають додаткових витрат і обробки. Класти такі листи можна буквально відразу. А для кріплення досить використовувати штрипс оцинкований або інші кріпильні матеріали і деталі.

За що вибирають такі листи в будівельній галузі? Безумовно, за легкість! При всій своїй масі вони не створюють істотних і серйозних навантажень на фундамент, крокви покрівлі тощо Протидія корозії - ще один вагомий і важливий плюс. В середньому, листи оцинковані здатні прослужити вам не менше 50 років! А це вже важливий показник за термінами!

Завдяки своїй стійкості вологи, такий матеріал також підійде і для робіт зі створення водостоку або шахт вентиляції повітря. Сфера застосування у листів оцинкованих практично безмежна. Тому, вирішуючи який матеріал використовувати, вибирайте не замислюючись листи оцинковані!

в Будівельні матеріали Переглядів: 676 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020