Facebook

Як вибрати вхідні двері в квартиру правильно

В даний час ринок дверей містить масу пропозицій, однак придбати виріб дійсно якісне не так просто. Щоб допомогти в цьому питанні, далі ми хочемо розповісти вам, як вибрати вхідні двері в квартиру або будинок.

 

Як самостійно правильно вибрати вхідні двері - основні вимоги

Всі знають, що вхідні двері повинні бути міцними і привабливими. Однак ці поняття досить відносні. Тому перш ніж поменять входную дверь давайте розглянемо, як грамотно вибирати двері.

Отже, до виробу пред'являються такі вимоги:

· Екологічність - самостійно визначити, наскільки екологічні матеріали застосовувалися для виготовлення дверей, звичайно, неможливо, тому у продавця необхідно попросити сертифікат. Його наявність говорить багато про що. Але якщо сертифікат відсутній, про покупку таких дверей не варто й думати.

· Міцність - найкраще, якщо виріб виконано з металу. Але як вибрати хорошу металеві вхідні двері? Перевірте товщину матеріалу, з якого виконано полотно. Оптимальна товщина складає не менше 1,5 мм. Якщо товщину визначити неможливо, зверніть увагу на такі параметри, як вага і жорсткість.

· Якщо двері виходить підняти без особливих зусиль, при цьому вона вся «гуляє», метал прогинається і «хрумтить». Від придбання такої моделі необхідно відмовитися, так як вона не здатна захистити житло від зловмисників. Надійні двері завжди важка і являє собою жорстку конструкцію.

· Деякі металеві двері, як правило китайські, виявляються бляшаними, в результаті чого легко розкриваються складаним або консервним ножем.

До речі, кухни на заказ посмотреть ви можете на сайті dismebel.com просто зараз.

· Теплоізоляція - метал, на відміну від дерева, має високу теплопровідність. Тому виріб повинна бути утепленим, а по периметру дверного полотна повинен бути якісний ущільнювач. Щоб перевірити, чи є всередині двері утеплювач, по ній досить просто постукати - звук повинен бути глухим.

· Як утеплювач можуть використовуватися мінеральна вата, скловата або пінопласт. Оптимальним варіантом є мінеральна вата, так як вона витримує вплив високих температур, при цьому не виділяє токсичних речовин.

· Герметичність - якісний виріб має мати по контуру дверної коробки ущільнювач, причому він повинен бути дво- або трьохконтурним. У першому випадку ущільнювач розташовується на двері і дверної коробки. У другому випадку двері має два ущільнювача, і один розташований на коробці. Моделі з Трьохконтурне ущільнювачами надійніше, але і стоять, звичайно, дорожче.

· Хороший дизайн - якщо двері набувається в квартиру, дизайн залежить від ваших уподобань. Але якщо ви вибираєте її для приватного будинку, необхідно орієнтуватися на дизайн фасаду - виріб повинен його доповнювати.

в Вікна і двері Переглядів: 901 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022