Facebook

Вибираємо килим в дитячу

Килим в дитячу кімнату повинен бути теплим, якісним, а головне безопаности, матеріали з яких він зітканий повинні відповідати всім нормам.

Далеко не в кожному інтер'єрі знаходиться місце навіть для якісного і сучасного килима. Який сенс купувати дорогий паркет, якщо велика його частина буде прихована під килимом? А питання не комфортної температури підлоги можна легко вирішити за допомогою тапочок з натуральних матеріалів або ж системи додаткового опалення "тепла підлога". Але є місце в будинку, де однозначно без килима не обійтися - це дитяча.

Дитина однозначно не буде миритися з незручністю і носити шкарпетки, тапки. Навіть якщо ви його змусите це одягнути, в будь-який відповідний момент він їх зніме. Мало того, сучасні якісні підлогові покриття хоч і можуть бути зовсім не слизькими, при падінні удар не пом'якшать. Тому дуже важливо купити килим, що буде покривати всю площу кімнати вашого малюка (або хоча б ту частину, де чадо влаштовує гри).

Безперечно, якісний килим в дитячу необхідно вибирати ретельно. Мало того, що на ряд матеріалів (в тому чисел і натуральних) у дитини може бути алергія, так ще потрібно враховувати такі властивості килима як:

  • достатня надійність, зносостійкість і довговічність;
  • максимальна екологічність і безпеку;
  • м'якість ворсу

Всіма цими властивостями одночасно не володіють звичайні килими - тільки спеціальні вироби, що призначені для використання в дитячих кімнатах, дошкільних та інших закладах, де передбачені дитячі куточки.

Важливі аспекти вибору дитячого килима

Якщо вас цікавить якісний дитячий килим, то маса гідних вітчизняних варіантів, а також моделей із зарубіжжя представлені в розділі сайту https://kilimi.com.ua/kovry/detskie-kovry Інтернет-магазин kilimi.com.ua співпрацює безпосередньо лише з надійними виробниками, а значить вигідну ціну і виняткову якість товарів може гарантувати.

Вище вже були розглянуті властивості, які повинен мати килим, що буде використовуватися в дитячій кімнаті. Але не менш важливу роль грає його зовнішній вигляд. Дитина не оцінить вашої турботи, якщо ви звернете увагу тільки на бездоганну якість, правильний матеріал, товщину ворсу і інші важливі параметри. Для малюка візуальне сприйняття набагато важливіше. Улюблені герої мультфільмів, яскраві колірні рішення, абстрактні малюнки, що дозволять розвинутися фантазії дитини - сучасний асортимент килимів дозволяє купити саме те, що ідеально підходить для вашого конкретного випадку.

в Все для дому Переглядів: 1429 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 01 червня 2020