Facebook

Вибір каменів для лазні

Справжня лазня традиційно є популярним способом для очищення душі і тіла. Вона добре виганяє з тіла втому і змиває бруд, але тільки якщо правильно і грамотно звести саму будівлю. Це вимагає вправності в підборі необхідних будматеріалів, зокрема каменів, які зможуть зберегти тепло і зберегти естетичну красу побудованої лазні.

Отже, очевидно, що матеріали, з яких буде зводитися банна споруда, повинні швидко досягати високих температур, тривалий час їх зберігати і при цьому підтримувати рівномірне тепло всередині, а ще бути екологічними і навіть добре впливати на фізіологічний стан людини. Вони можуть допомагати боротися із застудою і захворюваннями дихальної системи, запобігати негативному розвитку захворювань хребта і ніг. Ну і врешті-решт, сам розмір застосовуваних каменів теж має значення.

Теплоємність здатні забезпечити великі моноліти великих вагових показників, які ще й не руйнуються при постійній зміні температури, а придбати їх допоможу компания Extra-les.

На термостійкість матеріал можна перевірити простим способом - загострити камінь, а потім відправити в холодну воду. Якщо в результаті поверхня не потріскається, то такий матеріал можна вважати придатним до будівництва.

Габарити каменів слід враховувати не просто з естетичних поглядів, але і з практичної точки зору. Залежно від виду планованої банної печі, потрібно підбирати камені різних розмірів. Наприклад, в разі використання електричної печі, застосовуються дрібні камені, а в разі дров'яної - великі.

Екологічність не повинна стояти на останньому місці. Будь-кам'яний матеріал сам по собі є носієм радіації, яка може виділятися в разі сильного нагрівання. Убезпечитися від такої загрози можна, купуючи спеціально оброблені камені в спеціальних магазинах з контролем радіаційного рівня. Самостійний підбір каменів можна здійснювати далеко від будмайданчиків, промисловості і залізниць. Можна скористатися камінням біля річок або гірськими матеріалами застиглої магми.

Якість породи визначається по її візуальної рівності і гладкості. Камені можуть бути шліфованими або колотими. Перші довше нагріваються, але довго тримають тепло і здатні забезпечувати якісну циркуляцію повітря усередині лазні, тому даний варіант є вибором професіоналів.

Серед видів каменів, в першу чергу слід виділити саму звичайну гальку річкового або морського походження. Зупинити свій вибір потрібно на овальних або приплющених формах, уникаючи цегляних вкраплень оксиду заліза.

в Будівельні матеріали Переглядів: 969 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022