Facebook

Як правильно вибрати кращу газову колонку?

При сучасному ЖКГ проблеми з водопостачанням трапляються досить-таки часто, а гаряча вода потрібна всім. Що робити в даній ситуації? Кращим рішенням цієї проблеми є установка газового проточного водонагрівача, для самостійного підігріву холодної води. Дана стаття розповість, як вибрати газову колонку, яка задовольнить всі ваші вимоги.

Між іншим, на сайті sistema.com.ua ви можете придбати якісну газову колонку за найкращими цінами вже сьогодні.

Основні параметри

Перед тим, як вибирати газову колонку в магазині, необхідно розібратися в принципі її дії. Вона працює за принципом проточного водонагрівача. Її головне завдання - розігріти протікає воду речовин всередині себе за рахунок згоряння пального. Щоб правильно вибрати газову колонку потрібно звертати увагу на безліч факторів:

Типи виведення відходів з камери згоряння

Основним критерієм вибору колонки є спосіб виведення відходів згорання, який залежить від Вашої оселі.

Вихід відходів за допомогою димоходу. Відпрацьовані гази газу з його допомогою потрапляють з приміщення на вулицю. Досить рідкісний випадок позбавлення від відходів, так як в сучасних багатоквартирних будинках немає можливості розмістити димар на даху.

Висновок за допомогою парапету (димохід відсутній). Цей вид водонагрівача коштує дорожче в порівнянні з димохідним способом, але цей спосіб хороший тим, що підходить для приміщень будь-якого типу, починаючи квартирою в мегаполісі і закінчуючи приватним будинком далеко від міста. Щоб відходи виводилися з приміщення, в стіні роблять отвір, через яке вони і будуть потрапляти на вулицю. Головною вимогою до квартири або будинку, в якому будуть встановлювати бездимохідні газову колонку, є наявність хорошої природної вентиляції. Також варто приділити увагу приміщень з металопластиковими вікнами. Якщо не буде достатньої кількості повітря, водонагрівач може не включитися. Вирішити цю проблему можна за допомогою вентиляційного клапана.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися для себе багато нового та цікавого. Діліться посиланням на цю сторінку з родичами й друзями та чекайте на нові публікації.

в Все для дому Переглядів: 389 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019