Facebook

Електромеханічні замки: особливості та переваги

Одним з найбільш поширених видів злочинів ось уже протягом багатьох років залишаються крадіжки. Улюбленим місцем проникнення злодіїв у квартиру є двері, адже багато людей, прагнучи вибрати найбільш міцне дверне полотно, трохи забувають про важливість якісного замку. Щоб визначиться з його вибором, необхідно знати, які типи замків в принципі існують. Всі існуючі замки можна розділити на три великі групи: механічні, електронні та комбіновані. Зараз особливою популярністю користуються надійні і високоякісні електромеханічні замки, які ви можете замовити за вигідними цінами.

Найпоширенішими, природно, є электромеханические замки замки. Найбільш надійними серед замків цього класу вважаються сувальдні (з цим твердженням згодні, до речі, як виробники, так і зломщики). Їх також часто називають сейфовими замками, так як встановлюють їх переважно в металевих дверях і банківських установах. Надійність сувальдного замку залежить від кількості сувальд. Найбільш стійкими до злому є замки, що містять не менше 6-8 сувальд. Однак у підвищеної міцності є і зворотна сторона - це масивний розмір. Через це даний замок протипоказаний до установки в дерев'яне дверне полотно. Лаконічніше за все він виглядає в металевих дверей, де для нього відведено спеціальне місце. Ще одним недоліком є ​​великий розмір ключів, а також широка замкова щілина, яку часто намагаються використовувати для злому.

Циліндрові замки багато людей не схильні розглядати всерйоз. Однак якщо замок якісний, а його установка проведена правильно, він може стати серйозною перешкодою на шляху зловмисників. До переваг замку слід віднести його невеликий розмір і можливість установки в дверному полотні з будь-якого матеріалу. Слабким місцем перших циліндрових замків була личинка, яку грабіжники просто висвердлюють. У сучасних моделях ця проблема вирішена за допомогою спеціально броньованої накладки, яка встановлюється із зовнішнього боку дверей.

Великий інтерес в даний час викликають замки смартлоки. Вони являють собою комбінацію електронного та механічного замка, детальніше можна дізнатися на сайте dveri-zamki.dp.ua. Щоб отримати доступ у замковій щілині потрібно ввести запрограмований код. У тому випадку, якщо код введено невірно, ключем скористатися не вдасться. У той же час при правильно введеному коді без фізичного ключа двері відкрити не можна. Такий подвійний захист стає серйозною перешкодою для зловмисників.

в Все для дому Переглядів: 856 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023