Facebook

Цементно-піщана черепиця - альтернатива керамічній

Цементно-піщана черепиця - прекрасна альтернатива керамічної черепиці. Але цей вид покрівельного матеріалу відрізняє набагато нижчий порядок цін, високі технічні та естетичні характеристики, тривалий термін служби. Це найбільш екологічний аналог класичної черепиці.

Цементно песчаная черепица виготовляється з кварцового піску і цементу з додаванням різних пігментів, в основі яких лежить оксид заліза. Випалу технологія виготовлення такого виду черепиці не вимагає. Ця технологія була розроблена ще в 19ст. в Баварії, а вже на початку 20-го її запустили в масове виробництво.

Виробництво передбачає застосування методу пресування суміші кварцового піску, води, портландцементу і стійких до лугу пігментів під високим тиском. Потім з суміші формується покрівельний матеріал заданих розмірів і форми. Після цього на поверхню кожного елемента наноситься стійкий до ультрафіолетового випромінювання барвник.

Сушать цементно-піщану черепицю в спеціальних камерах при 60 ° С. Після висихання її витримують 30 діб на складі (за цей період матеріал набирає 2/3 міцності, що залишилася 1/3 черепиця набирає в період експлуатації).

Якість даного покрівельного матеріалу цілком залежить від якості вихідної сировини і дотримання виробником всіх технологічних і технічних вимог. Основні критерії якості - це високий рівень щільності і низька пористість матеріалу.

За своїми технічними параметрами ця покрівля практично не поступається керамочерепіца. Вона така ж формоустойчивая, міцна і морозостійка. Передбачуваний період експлуатації, такий же, як і у керамічної черепиці, - понад 100 років (більшість виробників дає офіційну гарантію на свою продукцію 30 років).

Колірна гамма представлена ​​всіма відтінками коричневого, червоним, зеленим, чорним і сірим кольорами.
Покрівля з цементно-піщаної черепиці використовується для пристрою дахів будівель різного функціонального призначення - від житлових до сільськогосподарських. Ухил скатів при цьому становить 10-65 ° (можна виконувати окремі ділянки покрівлі з ухилом в 90 °). Оптимальна величина кута ската - не більш 22 °.

Якщо скат становить менше 22 °, то під черепичним покриттям передбачають гідроізоляційний шар. При схилі даху більше 65 ° передбачають посилення обрешітки кроквяної системи і більш надійне кріплення протівоветровимі зажимами черепичних елементів.

Оскільки кожен елемент матеріалу має досить високим вагою, то монтаж цементно-піщаної черепиці має певні тонкощі.

Вона, звичайно, влаштовується по дерев'яних кроквах, іноді можуть використовуватися і металеві конструкції. Дерев'яні елементи обробляються вогнебіозахисні складами. У кожному разі величини перетину брусків обрешітки визначаються з урахуванням нахилу даху, кроку крокв, снігових навантажень.

Особливість монтажу черепичної даху в тому, що навіть при незначному відхиленні від розрахункових значень призведе до виходу з ладу в покрівлі. Незважаючи на те, що елементи самі по собі не можуть лопнути і через півстоліття, але, в той випадок. якщо в процесі покрівельних робіт будуть порушені допуски з'єднання, будуть використані неправильні інструменти або робочі будуть ходити по черепиці, то неминуче виникнуть мікротріщини, які приведуть потім до пошкоджень.

Тому довірити влаштування покрівлі з цементно-піщаної черепиці можна тільки професіоналам.

в Будівельні матеріали Переглядів: 724 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021